TRIXLINE

Firma Trixline Polska oddział Firmy Baterie Centrum s.r.o. swoją historią sięga 1999 roku gdzie jako dystrybutor oraz producent baterii pod własną marką rozpoczął Swoją działalność na rynku czeskim. Z czasem poza asortymentem baterii konsumenckich, Firma wyspecjalizowała się w produkcji energooszczędnych źródeł światła, żarówek LED oraz LEDowych paneli świetlnych, stosowanych do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Produkcja obejmuje także świetlówki kompaktowe, żarówki halogenowe, czujniki, lampy profesjonalne, reflektory i inne akcesoria, w tym także produkty dla dzieci.

Od 2014 roku jako pionier na rynku czeskim i słowackim wprowadziliśmy z sukcesem do sprzedaży produkty z kategorii repelenty czyli produkty przeznaczone do ochrony dla ludzi przed owadami takimi jak komary czy kleszcze w formie elastycznych bransoletek oraz uniwersalnych naklejek. Produkty składają się w 100% z naturalnych składników nie zawierają chemicznych środków owadobójczych są hipoalergiczne i działają do 350 godzin. 2020 rok idąc zgodnie z trendem wprowadziliśmy do sprzedaży produkty z kategorii ochrony dla ludzi nie poprzestając tylko na maskach ochronnych rozszerzyliśmy Nasz asortyment o produkty takie jak żele antybakteryjne, rękawiczki ochronne, chusteczki nawilżane czy urządzenia dezynfekujące jak elektryczne lampy antybakteryjne UV.

Na dzień dzisiejszy Jesteśmy jednym z czołowych producentów, importerów i dystrybutorów repelentów, baterii, źródeł światła oraz produktów ochronnych i antybakteryjnych w Czechach, Niemczech, Francji, Serbii, Macedonii, Węgrzech i Słowacji. Obecnie z powodzeniem budujemy Swoją markę w Polsce. Chcemy być liczącym się dostawcą repelentów i marek własnych oraz z powodzeniem konkurować z wieloma globalnymi markami takimi jak: GP, Philips, Bros czy Johnson na rynku Polskim.

Jesteśmy wśród największych sieci handlowych na świecie takich jak: Penny Market, COOP, Merkury Market, Kaufland, Baumax, Uni hobby.