PARTNER ORGANIZACYJNY

Modern-Expo Group to międzynarodowy producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla branży retail, między innymi regałów wysokiego składowania, boksów kasowych, POS, terminali paczkowych oraz wyposażenia chłodniczego. W produkcji wykorzystuje nowoczesne technologie, by dostarczać swoim klientom zaawansowane rozwiązania najwyższej jakości, zgodne z międzynarodowymi standardami. Zakłady produkcyjne zajmują 112 000 metrów kwadratowych i znajdują się w na terenie Europy Wschodniej. Oferta firmy obejmuje ponad 50 różnych produktów, min: regały wystawowe, lady kasowe, sprzęt ze stali nierdzewnej, wysokie regały, kasy samoobsługowe, materiały POS oraz urządzenia chłodnicze. Modern-Expo pracuje nad rozwiązaniami SMART dla sprzedaży detalicznej i nowymi konceptami sklepów. Firma buduje otwarte i długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi, dystrybuując swoje produkty do ponad 65 krajów. Dostarcza wyposażenie handlowe do największych światowych detalistów m.in.: Groupe Auchan, Carrefour, TESCO, Żabka Polska, McDonald’s, Grupa METRO, X5 Retail Group, MAGNIT, Grupa Schwarz, CCC, Coca Cola, REWE Group, SPAR oraz Inditex Group. Firma jest liderem w swojej branży w Europie Środkowej i Wschodniej. Oddziały firmy znajdują się w Londynie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie oraz Dubaju. Spółka zatrudnia prawie 3500 osób.

 

SPONSOR GENERALNY

PARTNER GALI

Nielsen jest globalną firmą, zajmującą się badaniem rynku oraz analizą danych, która dostarcza najbardziej kompletne i niezawodne dane dotyczące konsumentów i rynku na całym świecie. Łączymy własne dane Nielsena z danymi dostępnymi na rynku tak, aby dostarczać Klientom informacje o tym, co się dzieje w danej chwili, a także o tym, co się wydarzy w przyszłości i jak się z nią zmierzyć. Przez ostatnie 90 lat Nielsen dostarczał dane i analitykę opartą na naukowym rygorze i innowacjach, cały czas rozwijając nowe sposoby odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku mediów, reklamy, handlu detalicznego i świata FMCG. Nielsen wchodzi w skład indeksu S&P 500 i jest obecny w ponad 100 krajach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% populacji Ziemi.  
 

PARTNER MERYTORYCZNY

 

PARTNERZY SREBRNI

 

PARTNERZY DEBATY

 

PARTNER SESJI TEMATYCZNEJ

WYSTAWCY

 „Dobrowolscy” to polska i rodzinna firma, która cieszy się uznaniem Klientów i Konsumentów od 28 lat. Dobrowolscy” to doskonałe wędliny, jej filarem jest stałe dążenie do zapewnienia produktów najwyższej jakości, które nawiązują do smaku dawnych wędlin. Dewizą marki jest hasło „Łączymy smakiem pokolenia”.

„Dobrowolscy” to firma łącząca zalety producenta regionalnego z możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na ogólnopolską skalę, to ponad 600 pracowników, to produkcja na poziomie 1500 ton wędlin miesięcznie, to najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa m.in. BRC; IFS.

Bogata i kompleksowa oferta obejmuje m.in. wędzonki, szynki, pieczenie, czy pasztety. Tradycyjnie Wędzone i Bracia Dobrowolscy to wiodące marki Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają, marynowaniu w zalewie oraz tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie.

Marka Tradycyjnie Wędzone to dowód, że firma „Dobrowolscy” potrafi połączyć zalety producenta regionalnego z ogólnopolskimi możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi.

Historia Victorii Cymes sięga 1981 roku. Od tego czasu z niewielkiej wytwórni firma stała się jednym z największych producentów soków, syropów i napojów w Polsce, a jej produkty cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów na całym świecie. Sukces marki to połączenie sprawdzonych receptury z najwyższej jakości produktami, które powstają w zakładzie w Wałczu – sercu czystego obszaru Pojezierza Wałeckiego.

W zgodzie z trendami

Dziś w ofercie firmy Victoria Cymes jest ponad 160 produktów. Firma uważnie śledzi trendy konsumenckie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Wiele z nich zdobyło nagrody i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.

Soki z certyfikatem

Sztandarowym produktem firmy są świeże soki Cymes dostarczane codziennie do lodówek w sklepach całego kraju. Soki produkowane są z warzyw pochodzących z  Polski .  Świeże soki marchwiowe oraz marchwiowo-selerowe Cymes z pojezierza wałeckiego, zdobyła certyfikat „Jakość Tradycja” potwierdzający, że powstały ze sprawdzonych składników najwyższej jakości i przy użyciu tradycyjnych metod, bez dodatku konserwantów i ulepszaczy. Świeże soki Cymes kiedy pojawiły się na rynku odniosły wielki sukces i pozwoliły firmie osiągnąć wiodącą pozycję w swojej branży.

Nowe technologie

Victoria Cymes jest  również pierwszą firmą w Polsce, która wdrożyła wysokociśnieniowe przetwarzanie (HPP- High Pressure Processing) owoców i soków. Ta rewolucyjna, wyrafinowana metoda pozwoliła nam na wprowadzanie całkiem nowych produktów czyli  soków tłoczonych na zimno a następnie poddawanych działaniu wysokiego ciśnienia 6000 barów , przez co zachowują wartości odżywcze surowych owoców i warzyw. Nowe zimotłoczone soki HPP zostały zainspirowane przez naturę i nowoczesną technologię. Każdy sok został powoli i starannie wyciśnięty z wyselekcjonowanych, dojrzałych owoców i warzyw. Podczas ich produkcji zastosowaliśmy unikalną, nowatorską technologię HPP polegającą na utrwalaniu na zimno wysokim cieśnieniem bez podgrzewania i pasteryzowania. Dzięki temu zachowują wszystkie właściwości odżywcze, witaminy, wspaniały kolor, naturalny smak soków jednodniowych oraz świeżość przez cały okres przechowywania.

IFCO jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych wielkokrotnego użytku dla produktów świeżych, obsługującym klientów w ponad 50 krajach. IFCO operuje pulą ponad 290 milionów PPWU (Plastikowych Pojemników Wielokrotnego Użytku) na skalę światową, które używane są do ponad 1.5 biliona transportów świeżych owoców i warzyw, mięsa, ryb, owoców morza, jaj, pieczywa oraz innych dóbr od producentów do sieci handlowych rocznie. Pojemniki IFCO zapewniają lepszą wydajność łańcucha dostaw produktów świeżych poprzez poprawę ochrony, jakości oraz świeżości dostarczanych dóbr oraz zmniejszanie kosztów, strat produktowych oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu do rozwiązań jednorazowych. IFCO należy do koncernu Brambles.

https://www.ifco.com

thePet+ to młoda, obiecująca marka produktów w jakości super premium, która reprezentuje nowoczesne podejście do problemów związanych z żywieniem domowych pupili. Została opracowana we współpracy z doświadczonymi specjalistami ds. żywienia, którzy opiekę nad zwierzętami postrzegają jako całość, i na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń stworzyli produkty, które odpowiadają najbardziej aktualnym trendom w dziedzinie żywienia zwierząt.

Dostarczamy karmy o wysokiej jakości do sklepów sieciowych, niebędących sklepami wyspecjalizowanymi w sprzedaży karmy dla zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że klienci, którzy nie kupują karm dla swoich pupili w sklepach specjalistycznych, również mają prawo do wysokiej jakości produktów, których celem jest dbanie o zdrowie i dobrą kondycję ich zwierząt.

Dibaq a.s jest jednym z czołowych producentów i dostawców karmy dla zwierząt domowych i gospodarskich. Firma powstała w latach 90. ubiegłego wieku, początkowo specjalizowała się w hodowli zwierząt gospodarskich, później w produkcji karmy na własny użytek oraz dla wąskiego kręgu klientów. Spółka rozpoczęła produkcję karmy dla psów w 1998 roku, a w 2008 roku uzupełniła ją o produkcję karmy dla kotów. W roku 2004 firma Dibaq a.s. stała się częścią międzynarodowej grupy kapitałowej.

Dibaq a.s. eksportuje swoje produkty do wielu krajów Europy, na Bliski Wschód oraz do Wietnamu. Spółki zależne są odpowiedzialne za sprzedaż w Polsce i na Słowacji.

Dzięki spółce zależnej Ditech, która koncentruje się na produkcji i konserwacji maszyn oraz urządzeń produkcyjnych do wyrobu karm granulowanych i ekstrudowanych, dysponujemy unikalną technologią, która umożliwia dodawanie wysokiej zawartości świeżego mięsa do suchej karmy. Mięso, którego używamy, ma taką samą jakość, jaka jest wymagana dla mięsa przeznaczonego do spożycia przez ludzi, dzięki czemu nasze produkty odznaczają się najwyższą smakowitością.

 

HL Display jest wiodącym międzynarodowym dostawcą rozwiązań merchandisingowych i komunikacyjnych, który pomaga swoim klientom na całym świecie w tworzeniu lepszych doświadczeń zakupowych dla konsumentów. Oferujemy sprzedawcom detalicznym oraz producentom rozwiązania, produkty i systemy wspierające rozwój sprzedaży, obniżające koszty pracy oraz zmniejszające ilości odpadów.

WPPH Elena zajmuje czołowe miejsce pośród krajowych i zagranicznych producentów liofilizowanej żywności. Jestem wiarygodnym partnerem zarówno w Polsce jak i Europie we współpracy z liczną grupą koncernów spożywczych, w tym mleczarni, producentów herbat, dań instant, piekarni i cukierni. Nieustannie buduje własną markę, prestiż i uznanie poprzez uczestnictwo w wszelkiego rodzaju sympozjach, konferencjach, targach, plebiscytach i konkursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Najważniejszym dorobkiem firmy jest jej marka własna rozpoznawalna nie tylko w kraju i w Europie, ale także na wielu kontynentach świata. Produkty liofilizowane jako jedyne z dostępnych na polskim rynku w 90% zachowują wszelkie wartości odżywcze i witaminy, smak, aromat przy jednoczesnym braku straty na ich jakości. Doceniane są nie tylko jako naturalne dodatki do żywności, ale także jako znakomita przekąska dla osób ceniących zdrowy sposób życia. Te „kosmiczne” przekąski doceniają także najmłodsi Konsumenci.

Od blisko pięciu lat firma Elena rozwija dział produkcji naturalnych suplementów diety, a jej czołowym produktem jest Kolagenum to naturalny preparat pochodzenia rybiego składający się 50% z wysokiej jakości hydrolizowanego kolagenu, wzbogacony o liofilizowane mleko kozie i mleko kobyle oraz liofilizowany owoc aronii i żurawiny.

Kolagenum stworzone zostało dla kobiet i mężczyzn, który chcą zachować prawidłową kondycję chrząstki i kości, a także młody wygląd. Polecane jest zwłaszcza osobą starszym i aktywnie uprawiającym sport.

WPPH Elena zajmuje czołowe miejsce pośród krajowych i zagranicznych producentów liofilizowanej żywności. Jestem wiarygodnym partnerem zarówno w Polsce jak i Europie we współpracy z liczną grupą koncernów spożywczych, w tym mleczarni, producentów herbat, dań instant, piekarni i cukierni. Nieustannie buduje własną markę, prestiż i uznanie poprzez uczestnictwo w wszelkiego rodzaju sympozjach, konferencjach, targach, plebiscytach i konkursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Najważniejszym dorobkiem firmy jest jej marka własna rozpoznawalna nie tylko w kraju i w Europie, ale także na wielu kontynentach świata. Produkty liofilizowane jako jedyne z dostępnych na polskim rynku w 90% zachowują wszelkie wartości odżywcze i witaminy, smak, aromat przy jednoczesnym braku straty na ich jakości. Doceniane są nie tylko jako naturalne dodatki do żywności, ale także jako znakomita przekąska dla osób ceniących zdrowy sposób życia. Te „kosmiczne” przekąski doceniają także najmłodsi Konsumenci.

Od blisko pięciu lat firma Elena rozwija dział produkcji naturalnych suplementów diety, a jej czołowym produktem jest Kolagenum to naturalny preparat pochodzenia rybiego składający się 50% z wysokiej jakości hydrolizowanego kolagenu, wzbogacony o liofilizowane mleko kozie i mleko kobyle oraz liofilizowany owoc aronii i żurawiny.

Kolagenum stworzone zostało dla kobiet i mężczyzn, który chcą zachować prawidłową kondycję chrząstki i kości, a także młody wygląd. Polecane jest zwłaszcza osobą starszym i aktywnie uprawiającym sport.

ROS-SWEET

Polska firma, która łączy długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. ROS-SWEET eksportuje suszone owoce, orzechy, ziarna i pestki do ponad 30 krajów w Europie. Firma współpracuje z 800 zadowolonymi klientami w Polsce i na całym świecie.

MORESO

Moreso to wysokiej, jakości odpowiednio wyselekcjonowane suszone owoce, orzechy, ziarna, pestki oraz bakaliowe przekąski. Wszystkie produkty tworzone są z niezwykłą pasją i zaangażowaniem.  Priorytetem marki są  zadowoleni klienci, którzy cenią sobie odpowiedni stosunek, jakości do ceny oraz którzy poszukują produktów wyróżniających się doskonałym smakiem i aromatem.

Firma EURUS Sp. z o. o. jest nowoczesną firmą dystrybucyjną ze 100% polskim kapitałem. W ciągu zaledwie kilku lat EURUS przebył niezwykle dynamiczną drogę rozwoju, stając się wiodącym polskim dystrybutorem kosmetyków. Silny wzrost pozycji rynkowej firmy jest efektem uważnej obserwacji trendów konsumenckich i szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów. Firma wyspecjalizowała się w wyszukiwaniu na całym świecie innowacyjnych producentów kosmetyków, liderów w swoich kategoriach i dostarczaniu ich polskim konsumentom.

Eurus działa globalnie: produkty oferowane przez firmę pochodzą zarówno z Europy (Łotwa, Estonia, Rosja, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Grecja, Chorwacja) jak i innych kontynentów (Turcja, Chiny, Kanada, Stany Zjednoczone, Korea Południowa). Na polskim rynku Eurus z sukcesem zajmuje się budowaniem świadomości dystrybuowanych przez siebie marek, intensywnie wspierając je aktywnościami marketingowymi.

Misją firmy jest dostarczanie polskim konsumentom najwyższej jakości, innowacyjnych kosmetyków, w tym szerokiej oferty produktów naturalnych.

Neon Efekt - producent oznakowania, specjalista w zakresie tworzenia i wdrażania identyfikacji wizualnej.
Od kreacji, doradztwa, przez produkcję, montaż i serwis oznakowania reklamowego.
Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę.
Pracujemy dla centrów handlowych, sieci sklepów z branży spożywczej, drogerii, dyskontów niespożywczych, marek modowych i wielu innych.

  • 29 lat doświadczenia,
  • 130 pracowników,
  • 4500 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej.

Złoto Polskie – Family Business to niewielka, rodzinna firma z wielką misją. Jesteśmy producentem najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także olejów zimnotłoczonych z upraw konwencjonalnych i ekologicznych. Naszą ofertę uzupełniają konwencjonalne oraz ekologiczne produkty sypkie: ziarna oraz mąki.

 

Kim jesteśmy ?

Gdy zamiłowanie do czekolady stało się rodzinną pasją powstała wyjątkowa firma – ADIKAM, tworząca oryginalne wyroby czekoladowe. Jako producent wyrobów czekoladowych dokładamy wszelkich starań, aby konsumenci mogli cieszyć się smakiem najwyższej jakości czekolad. Zależy nam na tym, aby nasze wyroby zadowoliły nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe i spełniały najskrytsze, słodkie marzenia.

Co nas wyróżnia?

Produkujemy wyroby z czekolady używając wyłącznie naturalnych składników, dbając o ich najwyższą jakość i świeżość. W kategorii Premium oferujemy czekoladowe figurki na okres Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, produkujemy również aromatyczne czekolady.  Tworzone przez nas wyroby czekoladowe są wykonywane z największą starannością i precyzją, co poza najlepszym smakiem nadaje im także niepowtarzalnego charakteru. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, ciągle poszerzamy ofertę o nowe produkty.

Figurki Czekoladowe

Specjalnie po to, aby święta Bożego Narodzenia były zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne produkujemy piękne czekoladowe figurki, które doskonale dopełnią świąteczną dekoracje domu, będą także idealną ozdobą wigilijnego stołu. Dodatkowo, poza pięknym wyglądem, ich atutem są także walory smakowe, które z pewnością skradną niejedno podniebienie. Wiemy, że nasze figurki z czekolady ucieszą i małych i dużych. Wesołe Bałwanki oraz Mikołaje w połączeniu z przepyszną prawdziwą czekoladą staną się słodkim dopełnieniem radosnych, rodzinnych, świątecznych chwil.

Czekolada z owocami

Jeśli uwielbiasz owoce, a przy tym nie możesz odmówić sobie słodkiej przyjemności jedzenia czekolady mamy dla Ciebie idealne połączenie. Oferowane przez nas czekolady z owocami to zrównoważona kompozycja delikatnej, wyśmienitej czekolady i starannie wyselekcjonowanych, dojrzałych w słońcu aromatycznych owoców – truskawek, żurawiny i innych. Ich produkcja oparta jest na owocach liofilizowanych. Proces liofilizacji polega na bardzo szybkim zamrożeniu danego owocu, po czym następuje usunięcie wody z jego struktur. Dzięki temu zabiegowi owoce zachowują wiele cennych wartości odżywczych i oryginalny smak. Nasze czekolady z owocami to gwarancja wysokiej jakości, oryginalnej estetyki, a przede wszystkim niepowtarzalnych doświadczeń dla kubków smakowych.

Firma Lakma – jakość i innowacja. Tworzymy, produkujemy i zaopatrujemy rynek w wysokiej jakości produkty w różnych branżach. Stawiamy na innowacyjność, jakość, ekologię, dzięki czemu nasze produkty są bezpieczne, skuteczne i wygodne w użyciu. Szybkie reagowanie na nowe potrzeby rynku zapewniają Firmie możliwości dynamicznego rozwoju. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który stale się rozwija. Doskonale wyposażone laboratorium, gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie dostępne są produkty marek Sidolux, Perlux, Sollux, Dywanlux, Satin, Silux, Ventin, Alertex, BactiGROM.

LAKMA
ul. Gajowa 7
43-254 Warszowice
Tel: +48 32 43 53 188
Faks: +48 32 43 49 213
www.lakma.com
www.sidolux.pl
 

Olimp Laboratories jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku.
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest wytwarzanie ponad 600 produktów najwyższej jakości.
Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Realizujemy ją dzięki rozwojowi współpracy naukowej z ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne.
Nasze produkty, takie jak Chela Mag B6, Gold Omega 3, Therm Line, Whey Protein Complex 100% czy Vita-Min Multiple Sport dostępne są na ponad 75 rynkach na całym Świecie.
OLIMP LABS - JAKOŚĆ, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ!

Olimp Laboratories jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku.
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest wytwarzanie ponad 600 produktów najwyższej jakości.
Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Realizujemy ją dzięki rozwojowi współpracy naukowej z ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne.
Nasze produkty, takie jak Chela Mag B6, Gold Omega 3, Therm Line, Whey Protein Complex 100% czy Vita-Min Multiple Sport dostępne są na ponad 75 rynkach na całym Świecie.
OLIMP LABS - JAKOŚĆ, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ!

Bogucki Folie jest rodzinną firmą, która została założona w roku 1983. Początkowo działalność koncentrowała się wyłącznie na zgrzewaniu toreb reklamowych. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy, jak również inteligentnym inwestycjom, firma Bogucki Folie stała się liderem w dziedzinie produkcji folii polietylenowych o zróżnicowanych właściwościach fizyczno-chemicznych. Oferujemy naszym klientom krótkie terminy realizacji wszystkich zleceń, dzięki właściwie rozplanowanym mocom produkcyjnym, a także własnej przygotowalni matryc drukarskich. Wdrażając nowe prace, zapewniamy pomoc, jaką jest fachowa asysta ze strony doświadczonego technika naszej firmy. Jesteśmy nie tylko producentem, ale także doskonałym partnerem logistycznym dla naszych klientów. Dysponujemy własnymi środkami transportu oraz magazynem, w którym znajduje się 3000 miejsc paletowych. Przez wiele lat prowadzenia naszej działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie, a także poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat ekstruzji folii. Stałe modernizowanie parku maszynowego wpływa na usprawniane się technik produkcyjnych oraz chęć odpowiadania na rosnące potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy Państwu cechującą się najwyższą jakością folię LDPE, którą dostarczamy do znanych oraz cenionych na całym świecie marek. Rocznie produkujemy około 27000 ton wyrobów foliowych przeznaczonych na rynki krajowe oraz zagraniczne.
YOUR CLIPPER YOUR WORLD! Clipper to jedna z trzech, najbardziej rozpoznawanych marek zapalniczek na świecie. Dostępna w 129 krajach. Clipper to coś więcej niż zwykła zapalniczka. Unikalny, opatentowany kształt wyróżnia ją spośród innych. Zapalniczka nie jest jednorazowa i można ją wielokrotnie napełnić gazem. Dodatkowo posiada wymienny krzemień, a jej wkład służy jako ubijak do tytoniu. Jedno napełnienie wystarcza na 3 tysiące odpaleń. Zróżnicowane wzory i modele pozwalają na tworzenie kolekcji oraz zachęcają fanów do ich powiększania. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu graficznego zapalniczki, także każdy może mieć swój unikatowy wzór!
Oferujemy szeroki asortyment liczący ponad 150 gatunków ciast, a to wszystko z myślą o wymagających Klientach. Cecha wyróżniająca nasze ciasta to: bardzo wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalne walory smakowe. Osiągamy to korzystając z unikalnych, domowych receptur. Do produkcji stosujemy wyłącznie naturalne składniki. Staramy się równoważyć treść i formę, czyli w tym przypadku ciekawy smak i nowoczesny wygląd produktów. Ciągle poszukujemy nowych pomysłów i stale rozwijamy naszą ofertę.
I.D.C. POLONIA S.A. to oddział oraz wyłączny dystrybutor na polskim rynku słowackiego producenta słodyczy i pieczywa cukierniczego – I.D.C. Holding a.s. W portfolio firmy znajdują się doskonale znane polskim konsumentom pyszne wafelki Góralki, które plasują się wśród czołówce najlepiej sprzedających się marek w kategorii wafli impulsowych na polskim rynku. Kolejną propozycją w tej kategorii są kuszące smakiem i eleganckim wyglądem wafelki Lusette. I.D.C. POLONIA jako pierwsza wprowadziła na rynek cukierki funkcjonalne z dodatkiem ekstraktów z ziół oraz wzbogaconych o witaminę C, które są znane konsumentom pod marką Verbena. W 2019 roku firma stawia na prawdziwe nowości, które wyróżniają się jakością. Przykładem tego są wprowadzone w styczniu Andante mini biszkopty – innowacja w kategorii – produkt składający się z 3 składników bez żadnych sztucznych dodatków. Nowością zaskoczy również marka Verbena, która pojawi się z zupełnie nową przekąską z dobrym składem, już od czerwca w sklepach.
Firma Ajona Polska jest od 25 lat jest jedynym oficjalnym przedstawicielem niemieckiej, rodzinnej firmy Dr. Liebe, istniejącej od 1866 roku, czyli 153 lata. Jej najbardziej znana marka Ajona Stomaticum to koncentrat pasty do zębów, który jest produkowany od 67 lat w niezmienionej recepturze. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym – nasz koncentrat można znaleźć w każdej aptece w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz, w porozumieniu z producentem, chcąc dostosować się do wymagań rynku wprowadzamy nasz produkt również na rynek FMCG. Kolejnym bodźcem który skłonił nas do tej decyzji jest fakt, iż przy tak dużej ilości past do zębów brak jest produktu w tym kanale o tak skutecznym i szerokim działaniu jakie posiada Ajona Stomaticum, Dystrybucja marki AJONA w rynku FMCG jest dystrybucją selektywna, starannie dobieramy naszych partnerów i miejsca sprzedaży, zależy nam aby produkt był sprzedawany w sposób profesjonalny tylko w najlepszych punktach. Z czego wynika wyjątkowość koncentratu do mycia zębów AJONA : - to jedyny koncentrat pasty do zębów na świecie - tubka 25 ml starcza na ponad 300 myć - jest 5 razy bardziej wydajna niż tradycyjna pasta do zębów - jest produkowana w Niemczech w niezmiennej recepturze od 67 lat - zawiera naturalny skład, bez fluoru, bez konserwantów i barwników - zawiera 12 olejków eterycznych - ma bardzo małą ścieralność szkliwa, tylko 30 RDA (bardzo ważne) - skutecznie przeciwdziała krwawieniu dziąseł - usuwa afty - już po 10 sekundach zwalcza 99% bakterii - skutecznie przeciwdziała próchnicy i paradontozie - zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi z ust - występuje w dwóch pojemnościach 25 ml i 6 ml - mała, wydajna tubka 6 ml sprawia, że idealnie sprawdza się w podróży - jest niezastąpiona dla szczoteczek elektrycznych, ponieważ aplikuje się jej tylko kropelkę - jest odpowiednia dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią, ponieważ nie zawiera fluoru - posiada wszystkie obowiązujące atesty i zgłoszenia - Dr. Liebe jako jedyna firma produkująca środki do higieny jamy ustnej posiada ISO 9001 na wszystkie produkty jak i na samą fabrykę - dzienna produkcja wynosi 70 000 sztuk, roczna 22 000 000 sztuk - bardzo atrakcyjne ceny dla naszych dystrybutorów, biorąc pod uwagę, że jedna tubka 25ML Ajony = 4 tubki zwykłej pasty. Argumenty te powinny przekonać naszych partnerów do podjęcia decyzji o poszerzeniu swojego asortymentu o markę AJONA nazywaną również „Królową Past do Zębów”. AJONA – jedyny taki mały dentysta w wielu domach na całym świecie ! AJONA – www.ajona.pl
Odświeżacze powietrza Areon są jednymi z najczęściej kupowanych zapachów oraz odświeżaczy samochodowych przez klientów w przeszło 90 krajach na całym świecie. Są produkowane w Bułgarii przez firmę Balev Ltd. Do ich produkcji wykorzystywane są niestandardowe kompozycje zapachowe tworzone we Francji – stolicy perfum – specjalnie dedykowane marce Areon, a do produkcji zawieszek zapachowych wykorzystywany jest najlepszy gatunkowo papier. Dlatego warto podkreślić, że odświeżacze Areon są w całości produktami europejskimi o najwyższej jakości. Areon to lider w sprzedaży zapachów do samochodu w Europie oraz coraz bardziej rozpoznawalna marka w Polsce. Co wyróżnia zapachy Areon wśród innych produktów na polskim rynku ?
  • Najwyższa jakość materiałów używanych w produkcji zapachów,
  • największa różnorodność produktów
  • szybka i sprawna dystrybucja na rynku.
W gamie produktów Areon znajdują się klasyczne listki zapachowe Areon Mon, zapachowe perełki Areon Pearls czy buteleczki Areon Fresco oraz zapachy w oryginalnych formach, jak sympatyczne buźki Areon Dry Smile, urocze maskotki Areon Toys i luksusowe perfumy premium Areon Perfume. Tak szeroki asortyment w modnych zapachach jest w stanie zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka AREON to również doskonałe produkty dla dystrybutorów i sieci handlowych, produkty o wysokiej rotacji gwarantują realizację wysokich marży sprzedażowych, dodatkowo dysponujemy szerokim wachlarzem narzędzi marketingowo – ekspozycyjnych produktów dostosowanych do potrzeb każdego formatu sprzedaży. Oryginalny design i trwały zapach w samochodzie? Tylko Areon! AREON – www.areon.pl
HELIO to polska firma z branży bakaliowej o 27-letniej tradycji i silnej pozycji rynkowej. Wg badań krajowego rynku bakalii paczkowanych w opakowania detaliczne (do 500g i mas bakaliowych) za 2018 produkty HELIO plasują się w wolumenowym TOP2. HELIO dysponuje jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w branży w Europie. Zakład HELIO certyfikowany jest wg międzynarodowego standardu jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności BRC, który uważany jest za wzorzec dla najlepszych praktyk w przemyśle spożywczym. W ofercie HELIO znajdują się m.in. orzechy, owoce suszone i kandyzowane, pestki, masy i polewy do ciast, czy popcorn do mikrofalówki. Produkty sprzedawane są pod parasolową marką HELIO oraz pod licznymi markami własnymi czołowych sieci handlowych. Zdrowa marka HELIO to istotna przewaga firmy. Coroczna wartość realizowanych kampanii to kilkanaście milionów złoty. HELIO to też pewny partner w biznesie - spółka notowana na GPW ze stabilnym polskim właścicielem.