PARTNER ORGANIZACYJNY

Modern-Expo Group to międzynarodowy producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla branży retail, między innymi regałów wysokiego składowania, boksów kasowych, POS, terminali paczkowych oraz wyposażenia chłodniczego. W produkcji wykorzystuje nowoczesne technologie, by dostarczać swoim klientom zaawansowane rozwiązania najwyższej jakości, zgodne z międzynarodowymi standardami. Zakłady produkcyjne zajmują 112 000 metrów kwadratowych i znajdują się w na terenie Europy Wschodniej. Oferta firmy obejmuje ponad 50 różnych produktów, min: regały wystawowe, lady kasowe, sprzęt ze stali nierdzewnej, wysokie regały, kasy samoobsługowe, materiały POS oraz urządzenia chłodnicze. Modern-Expo pracuje nad rozwiązaniami SMART dla sprzedaży detalicznej i nowymi konceptami sklepów. Firma buduje otwarte i długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi, dystrybuując swoje produkty do ponad 65 krajów. Dostarcza wyposażenie handlowe do największych światowych detalistów m.in.: Groupe Auchan, Carrefour, TESCO, Żabka Polska, McDonald’s, Grupa METRO, X5 Retail Group, MAGNIT, Grupa Schwarz, CCC, Coca Cola, REWE Group, SPAR oraz Inditex Group. Firma jest liderem w swojej branży w Europie Środkowej i Wschodniej. Oddziały firmy znajdują się w Londynie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie oraz Dubaju. Spółka zatrudnia prawie 3500 osób.

 

SPONSOR GENERALNY

PARTNER GALI

Nielsen jest globalną firmą, zajmującą się badaniem rynku oraz analizą danych, która dostarcza najbardziej kompletne i niezawodne dane dotyczące konsumentów i rynku na całym świecie. Łączymy własne dane Nielsena z danymi dostępnymi na rynku tak, aby dostarczać Klientom informacje o tym, co się dzieje w danej chwili, a także o tym, co się wydarzy w przyszłości i jak się z nią zmierzyć. Przez ostatnie 90 lat Nielsen dostarczał dane i analitykę opartą na naukowym rygorze i innowacjach, cały czas rozwijając nowe sposoby odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku mediów, reklamy, handlu detalicznego i świata FMCG. Nielsen wchodzi w skład indeksu S&P 500 i jest obecny w ponad 100 krajach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% populacji Ziemi.  
 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl
EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.
Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.ey.com/pl
IQS to największa polska agencja badawcza, w portfolio której znajdują się autorskie projekty badawcze, takie jak: Kids Power, Świat Młodych, Hajp Hunting, Video Love Story, Adults Power oraz produkty typu Need: NeedforSnack, NeedforSpirit, NeedforDrink.
 

PARTNERZY ZŁOCI

 

PARTNERZY SREBRNI

 

PARTNERZY DEBATY

 

PARTNERZY SESJI TEMATYCZNEJ

PARTNER

NASZA HISTORIA
Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się start-upem, który ma jasno wytyczony cel. Chcemy zdrowo namieszać w polskim i europejskim sektorze spożywczym.
Wprowadzamy na rynek innowacyjną, prozdrowotną żywność funkcjonalną, ulepszając składy popularnych przekąsek i napojów.
Zamieniamy codziennie używane produkty spożywcze na udoskonalone, prozdrowotne wersje, przy zachowaniu oczekiwanego przez konsumenta smaku.
Pierwszym z naszych projektów jest ZDROWO NAMIESZANE - ekologiczne, bezglutenowe i pełnowartościowe mieszanki do szybkiego przygotowania zdrowych i lubianych przekąsek. Odpowiadamy tym produktem na aktualne i najważniejsze oczekiwania konsumentów dotyczące żywności prostej i szybkiej w przygotowaniu a jednocześnie o najwyższej, bezkompromisowej jakości składników.
Aktualnie w laboratorium kończymy prace nad kolejnym, unikalnym w skali europejskiej projektem - bezmleczną żywnością wzbogaconą najlepszymi szczepami bakterii probiotycznych, stosowanymi dotychczas jedynie w ramach leczenia i profilatyki.
Co łączy wszystkie nasze produkty?
Tworzymy je dla siebie, produkując takie, jakich nam brakuje w codziennym życiu a następnie dzielimy się nimi ze światem.
BIOVANA sp. z o.o. Al. Grunwaldzka 472C, 80-342 Gdańsk
www.zdrowonamieszane.pl, biuro@zdrowonamieszane.pl

WYSTAWCY

 „Dobrowolscy” to polska i rodzinna firma, która cieszy się uznaniem Klientów i Konsumentów od 28 lat. Dobrowolscy” to doskonałe wędliny, jej filarem jest stałe dążenie do zapewnienia produktów najwyższej jakości, które nawiązują do smaku dawnych wędlin. Dewizą marki jest hasło „Łączymy smakiem pokolenia”.

„Dobrowolscy” to firma łącząca zalety producenta regionalnego z możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na ogólnopolską skalę, to ponad 600 pracowników, to produkcja na poziomie 1500 ton wędlin miesięcznie, to najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa m.in. BRC; IFS.

Bogata i kompleksowa oferta obejmuje m.in. wędzonki, szynki, pieczenie, czy pasztety. Tradycyjnie Wędzone i Bracia Dobrowolscy to wiodące marki Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają, marynowaniu w zalewie oraz tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie.

Marka Tradycyjnie Wędzone to dowód, że firma „Dobrowolscy” potrafi połączyć zalety producenta regionalnego z ogólnopolskimi możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi.

Historia Victorii Cymes sięga 1981 roku. Od tego czasu z niewielkiej wytwórni firma stała się jednym z największych producentów soków, syropów i napojów w Polsce, a jej produkty cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów na całym świecie. Sukces marki to połączenie sprawdzonych receptury z najwyższej jakości produktami, które powstają w zakładzie w Wałczu – sercu czystego obszaru Pojezierza Wałeckiego.

W zgodzie z trendami

Dziś w ofercie firmy Victoria Cymes jest ponad 160 produktów. Firma uważnie śledzi trendy konsumenckie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Wiele z nich zdobyło nagrody i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość.

Soki z certyfikatem

Sztandarowym produktem firmy są świeże soki Cymes dostarczane codziennie do lodówek w sklepach całego kraju. Soki produkowane są z warzyw pochodzących z  Polski .  Świeże soki marchwiowe oraz marchwiowo-selerowe Cymes z pojezierza wałeckiego, zdobyła certyfikat „Jakość Tradycja” potwierdzający, że powstały ze sprawdzonych składników najwyższej jakości i przy użyciu tradycyjnych metod, bez dodatku konserwantów i ulepszaczy. Świeże soki Cymes kiedy pojawiły się na rynku odniosły wielki sukces i pozwoliły firmie osiągnąć wiodącą pozycję w swojej branży.

Nowe technologie

Victoria Cymes jest  również pierwszą firmą w Polsce, która wdrożyła wysokociśnieniowe przetwarzanie (HPP- High Pressure Processing) owoców i soków. Ta rewolucyjna, wyrafinowana metoda pozwoliła nam na wprowadzanie całkiem nowych produktów czyli  soków tłoczonych na zimno a następnie poddawanych działaniu wysokiego ciśnienia 6000 barów , przez co zachowują wartości odżywcze surowych owoców i warzyw. Nowe zimotłoczone soki HPP zostały zainspirowane przez naturę i nowoczesną technologię. Każdy sok został powoli i starannie wyciśnięty z wyselekcjonowanych, dojrzałych owoców i warzyw. Podczas ich produkcji zastosowaliśmy unikalną, nowatorską technologię HPP polegającą na utrwalaniu na zimno wysokim cieśnieniem bez podgrzewania i pasteryzowania. Dzięki temu zachowują wszystkie właściwości odżywcze, witaminy, wspaniały kolor, naturalny smak soków jednodniowych oraz świeżość przez cały okres przechowywania.

HL Display jest wiodącym międzynarodowym dostawcą rozwiązań merchandisingowych i komunikacyjnych, który pomaga swoim klientom na całym świecie w tworzeniu lepszych doświadczeń zakupowych dla konsumentów. Oferujemy sprzedawcom detalicznym oraz producentom rozwiązania, produkty i systemy wspierające rozwój sprzedaży, obniżające koszty pracy oraz zmniejszające ilości odpadów.

ROS-SWEET

Polska firma, która łączy długoletnie doświadczenie oraz tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. ROS-SWEET eksportuje suszone owoce, orzechy, ziarna i pestki do ponad 30 krajów w Europie. Firma współpracuje z 800 zadowolonymi klientami w Polsce i na całym świecie.

Złoto Polskie – Family Business to niewielka, rodzinna firma z wielką misją. Jesteśmy producentem najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. Olandia - to marka innowacyjnych olejów rzepakowych tłoczonych z samych zarodków nasion rzepaku pozbawionych gorzkiej okrywy, a także olejów zimnotłoczonych z upraw konwencjonalnych i ekologicznych. Naszą ofertę uzupełniają konwencjonalne oraz ekologiczne produkty sypkie: ziarna oraz mąki.

IFCO jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych wielkokrotnego użytku dla produktów świeżych, obsługującym klientów w ponad 50 krajach. IFCO operuje pulą ponad 290 milionów PPWU (Plastikowych Pojemników Wielokrotnego Użytku) na skalę światową, które używane są do ponad 1.5 biliona transportów świeżych owoców i warzyw, mięsa, ryb, owoców morza, jaj, pieczywa oraz innych dóbr od producentów do sieci handlowych rocznie. Pojemniki IFCO zapewniają lepszą wydajność łańcucha dostaw produktów świeżych poprzez poprawę ochrony, jakości oraz świeżości dostarczanych dóbr oraz zmniejszanie kosztów, strat produktowych oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu do rozwiązań jednorazowych. IFCO należy do koncernu Brambles.

https://www.ifco.com

WPPH Elena zajmuje czołowe miejsce pośród krajowych i zagranicznych producentów liofilizowanej żywności. Jestem wiarygodnym partnerem zarówno w Polsce jak i Europie we współpracy z liczną grupą koncernów spożywczych, w tym mleczarni, producentów herbat, dań instant, piekarni i cukierni. Nieustannie buduje własną markę, prestiż i uznanie poprzez uczestnictwo w wszelkiego rodzaju sympozjach, konferencjach, targach, plebiscytach i konkursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Najważniejszym dorobkiem firmy jest jej marka własna rozpoznawalna nie tylko w kraju i w Europie, ale także na wielu kontynentach świata. Produkty liofilizowane jako jedyne z dostępnych na polskim rynku w 90% zachowują wszelkie wartości odżywcze i witaminy, smak, aromat przy jednoczesnym braku straty na ich jakości. Doceniane są nie tylko jako naturalne dodatki do żywności, ale także jako znakomita przekąska dla osób ceniących zdrowy sposób życia. Te „kosmiczne” przekąski doceniają także najmłodsi Konsumenci.

MORESO

Moreso to wysokiej, jakości odpowiednio wyselekcjonowane suszone owoce, orzechy, ziarna, pestki oraz bakaliowe przekąski. Wszystkie produkty tworzone są z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Priorytetem marki są zadowoleni klienci, którzy cenią sobie odpowiedni stosunek, jakości do ceny oraz którzy poszukują produktów wyróżniających się doskonałym smakiem i aromatem.

Kim jesteśmy ?

Gdy zamiłowanie do czekolady stało się rodzinną pasją powstała wyjątkowa firma – ADIKAM, tworząca oryginalne wyroby czekoladowe. Jako producent wyrobów czekoladowych dokładamy wszelkich starań, aby konsumenci mogli cieszyć się smakiem najwyższej jakości czekolad. Zależy nam na tym, aby nasze wyroby zadowoliły nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe i spełniały najskrytsze, słodkie marzenia.

Co nas wyróżnia?

Produkujemy wyroby z czekolady używając wyłącznie naturalnych składników, dbając o ich najwyższą jakość i świeżość. W kategorii Premium oferujemy czekoladowe figurki na okres Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, produkujemy również aromatyczne czekolady. Tworzone przez nas wyroby czekoladowe są wykonywane z największą starannością i precyzją, co poza najlepszym smakiem nadaje im także niepowtarzalnego charakteru. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, ciągle poszerzamy ofertę o nowe produkty.

Figurki Czekoladowe

Specjalnie po to, aby święta Bożego Narodzenia były zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne produkujemy piękne czekoladowe figurki, które doskonale dopełnią świąteczną dekoracje domu, będą także idealną ozdobą wigilijnego stołu. Dodatkowo, poza pięknym wyglądem, ich atutem są także walory smakowe, które z pewnością skradną niejedno podniebienie. Wiemy, że nasze figurki z czekolady ucieszą i małych i dużych. Wesołe Bałwanki oraz Mikołaje w połączeniu z przepyszną prawdziwą czekoladą staną się słodkim dopełnieniem radosnych, rodzinnych, świątecznych chwil.

Czekolada z owocami

Jeśli uwielbiasz owoce, a przy tym nie możesz odmówić sobie słodkiej przyjemności jedzenia czekolady mamy dla Ciebie idealne połączenie. Oferowane przez nas czekolady z owocami to zrównoważona kompozycja delikatnej, wyśmienitej czekolady i starannie wyselekcjonowanych, dojrzałych w słońcu aromatycznych owoców – truskawek, żurawiny i innych. Ich produkcja oparta jest na owocach liofilizowanych. Proces liofilizacji polega na bardzo szybkim zamrożeniu danego owocu, po czym następuje usunięcie wody z jego struktur. Dzięki temu zabiegowi owoce zachowują wiele cennych wartości odżywczych i oryginalny smak. Nasze czekolady z owocami to gwarancja wysokiej jakości, oryginalnej estetyki, a przede wszystkim niepowtarzalnych doświadczeń dla kubków smakowych.

thePet+ to młoda, obiecująca marka produktów w jakości super premium, która reprezentuje nowoczesne podejście do problemów związanych z żywieniem domowych pupili. Została opracowana we współpracy z doświadczonymi specjalistami ds. żywienia, którzy opiekę nad zwierzętami postrzegają jako całość, i na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń stworzyli produkty, które odpowiadają najbardziej aktualnym trendom w dziedzinie żywienia zwierząt.

Dostarczamy karmy o wysokiej jakości do sklepów sieciowych, niebędących sklepami wyspecjalizowanymi w sprzedaży karmy dla zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że klienci, którzy nie kupują karm dla swoich pupili w sklepach specjalistycznych, również mają prawo do wysokiej jakości produktów, których celem jest dbanie o zdrowie i dobrą kondycję ich zwierząt.

Dibaq a.s jest jednym z czołowych producentów i dostawców karmy dla zwierząt domowych i gospodarskich. Firma powstała w latach 90. ubiegłego wieku, początkowo specjalizowała się w hodowli zwierząt gospodarskich, później w produkcji karmy na własny użytek oraz dla wąskiego kręgu klientów. Spółka rozpoczęła produkcję karmy dla psów w 1998 roku, a w 2008 roku uzupełniła ją o produkcję karmy dla kotów. W roku 2004 firma Dibaq a.s. stała się częścią międzynarodowej grupy kapitałowej.

Dibaq a.s. eksportuje swoje produkty do wielu krajów Europy, na Bliski Wschód oraz do Wietnamu. Spółki zależne są odpowiedzialne za sprzedaż w Polsce i na Słowacji.

Dzięki spółce zależnej Ditech, która koncentruje się na produkcji i konserwacji maszyn oraz urządzeń produkcyjnych do wyrobu karm granulowanych i ekstrudowanych, dysponujemy unikalną technologią, która umożliwia dodawanie wysokiej zawartości świeżego mięsa do suchej karmy. Mięso, którego używamy, ma taką samą jakość, jaka jest wymagana dla mięsa przeznaczonego do spożycia przez ludzi, dzięki czemu nasze produkty odznaczają się najwyższą smakowitością.

 

WPPH Elena zajmuje czołowe miejsce pośród krajowych i zagranicznych producentów liofilizowanej żywności. Jestem wiarygodnym partnerem zarówno w Polsce jak i Europie we współpracy z liczną grupą koncernów spożywczych, w tym mleczarni, producentów herbat, dań instant, piekarni i cukierni. Nieustannie buduje własną markę, prestiż i uznanie poprzez uczestnictwo w wszelkiego rodzaju sympozjach, konferencjach, targach, plebiscytach i konkursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Najważniejszym dorobkiem firmy jest jej marka własna rozpoznawalna nie tylko w kraju i w Europie, ale także na wielu kontynentach świata. Produkty liofilizowane jako jedyne z dostępnych na polskim rynku w 90% zachowują wszelkie wartości odżywcze i witaminy, smak, aromat przy jednoczesnym braku straty na ich jakości. Doceniane są nie tylko jako naturalne dodatki do żywności, ale także jako znakomita przekąska dla osób ceniących zdrowy sposób życia. Te „kosmiczne” przekąski doceniają także najmłodsi Konsumenci.

Od blisko pięciu lat firma Elena rozwija dział produkcji naturalnych suplementów diety, a jej czołowym produktem jest Kolagenum to naturalny preparat pochodzenia rybiego składający się 50% z wysokiej jakości hydrolizowanego kolagenu, wzbogacony o liofilizowane mleko kozie i mleko kobyle oraz liofilizowany owoc aronii i żurawiny.

Kolagenum stworzone zostało dla kobiet i mężczyzn, który chcą zachować prawidłową kondycję chrząstki i kości, a także młody wygląd. Polecane jest zwłaszcza osobą starszym i aktywnie uprawiającym sport.

Firma EURUS Sp. z o. o. jest nowoczesną firmą dystrybucyjną ze 100% polskim kapitałem. W ciągu zaledwie kilku lat EURUS przebył niezwykle dynamiczną drogę rozwoju, stając się wiodącym polskim dystrybutorem kosmetyków. Silny wzrost pozycji rynkowej firmy jest efektem uważnej obserwacji trendów konsumenckich i szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów. Firma wyspecjalizowała się w wyszukiwaniu na całym świecie innowacyjnych producentów kosmetyków, liderów w swoich kategoriach i dostarczaniu ich polskim konsumentom.

Eurus działa globalnie: produkty oferowane przez firmę pochodzą zarówno z Europy (Łotwa, Estonia, Rosja, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Grecja, Chorwacja) jak i innych kontynentów (Turcja, Chiny, Kanada, Stany Zjednoczone, Korea Południowa). Na polskim rynku Eurus z sukcesem zajmuje się budowaniem świadomości dystrybuowanych przez siebie marek, intensywnie wspierając je aktywnościami marketingowymi.

Misją firmy jest dostarczanie polskim konsumentom najwyższej jakości, innowacyjnych kosmetyków, w tym szerokiej oferty produktów naturalnych.

Neon Efekt - producent oznakowania, specjalista w zakresie tworzenia i wdrażania identyfikacji wizualnej.
Od kreacji, doradztwa, przez produkcję, montaż i serwis oznakowania reklamowego.
Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę.
Pracujemy dla centrów handlowych, sieci sklepów z branży spożywczej, drogerii, dyskontów niespożywczych, marek modowych i wielu innych.

  • 29 lat doświadczenia,
  • 130 pracowników,
  • 4500 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej.

Firma Lakma – jakość i innowacja. Tworzymy, produkujemy i zaopatrujemy rynek w wysokiej jakości produkty w różnych branżach. Stawiamy na innowacyjność, jakość, ekologię, dzięki czemu nasze produkty są bezpieczne, skuteczne i wygodne w użyciu. Szybkie reagowanie na nowe potrzeby rynku zapewniają Firmie możliwości dynamicznego rozwoju. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który stale się rozwija. Doskonale wyposażone laboratorium, gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie dostępne są produkty marek Sidolux, Perlux, Sollux, Dywanlux, Satin, Silux, Ventin, Alertex, BactiGROM.

LAKMA
ul. Gajowa 7
43-254 Warszowice
Tel: +48 32 43 53 188
Faks: +48 32 43 49 213
www.lakma.com
www.sidolux.pl
 

Bogucki Folie jest rodzinną firmą, która została założona w roku 1983. Początkowo działalność koncentrowała się wyłącznie na zgrzewaniu toreb reklamowych. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy, jak również inteligentnym inwestycjom, firma Bogucki Folie stała się liderem w dziedzinie produkcji folii polietylenowych o zróżnicowanych właściwościach fizyczno-chemicznych. Oferujemy naszym klientom krótkie terminy realizacji wszystkich zleceń, dzięki właściwie rozplanowanym mocom produkcyjnym, a także własnej przygotowalni matryc drukarskich. Wdrażając nowe prace, zapewniamy pomoc, jaką jest fachowa asysta ze strony doświadczonego technika naszej firmy. Jesteśmy nie tylko producentem, ale także doskonałym partnerem logistycznym dla naszych klientów. Dysponujemy własnymi środkami transportu oraz magazynem, w którym znajduje się 3000 miejsc paletowych. Przez wiele lat prowadzenia naszej działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie, a także poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat ekstruzji folii. Stałe modernizowanie parku maszynowego wpływa na usprawniane się technik produkcyjnych oraz chęć odpowiadania na rosnące potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy Państwu cechującą się najwyższą jakością folię LDPE, którą dostarczamy do znanych oraz cenionych na całym świecie marek. Rocznie produkujemy około 27000 ton wyrobów foliowych przeznaczonych na rynki krajowe oraz zagraniczne.
I.D.C. POLONIA S.A. to oddział oraz wyłączny dystrybutor na polskim rynku słowackiego producenta słodyczy i pieczywa cukierniczego – I.D.C. Holding a.s. W portfolio firmy znajdują się doskonale znane polskim konsumentom pyszne wafelki Góralki, które plasują się wśród czołówce najlepiej sprzedających się marek w kategorii wafli impulsowych na polskim rynku. Kolejną propozycją w tej kategorii są kuszące smakiem i eleganckim wyglądem wafelki Lusette. I.D.C. POLONIA jako pierwsza wprowadziła na rynek cukierki funkcjonalne z dodatkiem ekstraktów z ziół oraz wzbogaconych o witaminę C, które są znane konsumentom pod marką Verbena. W 2019 roku firma stawia na prawdziwe nowości, które wyróżniają się jakością. Przykładem tego są wprowadzone w styczniu Andante mini biszkopty – innowacja w kategorii – produkt składający się z 3 składników bez żadnych sztucznych dodatków. Nowością zaskoczy również marka Verbena, która pojawi się z zupełnie nową przekąską z dobrym składem, już od czerwca w sklepach.
Firma Ajona Polska jest od 25 lat jest jedynym oficjalnym przedstawicielem niemieckiej, rodzinnej firmy Dr. Liebe, istniejącej od 1866 roku, czyli 153 lata. Jej najbardziej znana marka Ajona Stomaticum to koncentrat pasty do zębów, który jest produkowany od 67 lat w niezmienionej recepturze. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym – nasz koncentrat można znaleźć w każdej aptece w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz, w porozumieniu z producentem, chcąc dostosować się do wymagań rynku wprowadzamy nasz produkt również na rynek FMCG. Kolejnym bodźcem który skłonił nas do tej decyzji jest fakt, iż przy tak dużej ilości past do zębów brak jest produktu w tym kanale o tak skutecznym i szerokim działaniu jakie posiada Ajona Stomaticum, Dystrybucja marki AJONA w rynku FMCG jest dystrybucją selektywna, starannie dobieramy naszych partnerów i miejsca sprzedaży, zależy nam aby produkt był sprzedawany w sposób profesjonalny tylko w najlepszych punktach. Z czego wynika wyjątkowość koncentratu do mycia zębów AJONA : - to jedyny koncentrat pasty do zębów na świecie - tubka 25 ml starcza na ponad 300 myć - jest 5 razy bardziej wydajna niż tradycyjna pasta do zębów - jest produkowana w Niemczech w niezmiennej recepturze od 67 lat - zawiera naturalny skład, bez fluoru, bez konserwantów i barwników - zawiera 12 olejków eterycznych - ma bardzo małą ścieralność szkliwa, tylko 30 RDA (bardzo ważne) - skutecznie przeciwdziała krwawieniu dziąseł - usuwa afty - już po 10 sekundach zwalcza 99% bakterii - skutecznie przeciwdziała próchnicy i paradontozie - zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi z ust - występuje w dwóch pojemnościach 25 ml i 6 ml - mała, wydajna tubka 6 ml sprawia, że idealnie sprawdza się w podróży - jest niezastąpiona dla szczoteczek elektrycznych, ponieważ aplikuje się jej tylko kropelkę - jest odpowiednia dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią, ponieważ nie zawiera fluoru - posiada wszystkie obowiązujące atesty i zgłoszenia - Dr. Liebe jako jedyna firma produkująca środki do higieny jamy ustnej posiada ISO 9001 na wszystkie produkty jak i na samą fabrykę - dzienna produkcja wynosi 70 000 sztuk, roczna 22 000 000 sztuk - bardzo atrakcyjne ceny dla naszych dystrybutorów, biorąc pod uwagę, że jedna tubka 25ML Ajony = 4 tubki zwykłej pasty. Argumenty te powinny przekonać naszych partnerów do podjęcia decyzji o poszerzeniu swojego asortymentu o markę AJONA nazywaną również „Królową Past do Zębów”. AJONA – jedyny taki mały dentysta w wielu domach na całym świecie ! AJONA – www.ajona.pl

Olimp Laboratories jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku.
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest wytwarzanie ponad 600 produktów najwyższej jakości.
Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Realizujemy ją dzięki rozwojowi współpracy naukowej z ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne.
Nasze produkty, takie jak Chela Mag B6, Gold Omega 3, Therm Line, Whey Protein Complex 100% czy Vita-Min Multiple Sport dostępne są na ponad 75 rynkach na całym Świecie.
OLIMP LABS - JAKOŚĆ, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ!

YOUR CLIPPER YOUR WORLD! Clipper to jedna z trzech, najbardziej rozpoznawanych marek zapalniczek na świecie. Dostępna w 129 krajach. Clipper to coś więcej niż zwykła zapalniczka. Unikalny, opatentowany kształt wyróżnia ją spośród innych. Zapalniczka nie jest jednorazowa i można ją wielokrotnie napełnić gazem. Dodatkowo posiada wymienny krzemień, a jej wkład służy jako ubijak do tytoniu. Jedno napełnienie wystarcza na 3 tysiące odpaleń. Zróżnicowane wzory i modele pozwalają na tworzenie kolekcji oraz zachęcają fanów do ich powiększania. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu graficznego zapalniczki, także każdy może mieć swój unikatowy wzór!
Klej do butów sportowych:
Trwały
Przezroczysty
Szybki
Elastyczny
Polecany do strefy przykasowej
Odznaczony laurem konsumentów
Odświeżacze powietrza Areon są jednymi z najczęściej kupowanych zapachów oraz odświeżaczy samochodowych przez klientów w przeszło 90 krajach na całym świecie. Są produkowane w Bułgarii przez firmę Balev Ltd. Do ich produkcji wykorzystywane są niestandardowe kompozycje zapachowe tworzone we Francji – stolicy perfum – specjalnie dedykowane marce Areon, a do produkcji zawieszek zapachowych wykorzystywany jest najlepszy gatunkowo papier. Dlatego warto podkreślić, że odświeżacze Areon są w całości produktami europejskimi o najwyższej jakości. Areon to lider w sprzedaży zapachów do samochodu w Europie oraz coraz bardziej rozpoznawalna marka w Polsce. Co wyróżnia zapachy Areon wśród innych produktów na polskim rynku ?
  • Najwyższa jakość materiałów używanych w produkcji zapachów,
  • największa różnorodność produktów
  • szybka i sprawna dystrybucja na rynku.
W gamie produktów Areon znajdują się klasyczne listki zapachowe Areon Mon, zapachowe perełki Areon Pearls czy buteleczki Areon Fresco oraz zapachy w oryginalnych formach, jak sympatyczne buźki Areon Dry Smile, urocze maskotki Areon Toys i luksusowe perfumy premium Areon Perfume. Tak szeroki asortyment w modnych zapachach jest w stanie zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka AREON to również doskonałe produkty dla dystrybutorów i sieci handlowych, produkty o wysokiej rotacji gwarantują realizację wysokich marży sprzedażowych, dodatkowo dysponujemy szerokim wachlarzem narzędzi marketingowo – ekspozycyjnych produktów dostosowanych do potrzeb każdego formatu sprzedaży. Oryginalny design i trwały zapach w samochodzie? Tylko Areon! AREON – www.areon.pl

Olimp Laboratories jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku.
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest wytwarzanie ponad 600 produktów najwyższej jakości.
Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Realizujemy ją dzięki rozwojowi współpracy naukowej z ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne.
Nasze produkty, takie jak Chela Mag B6, Gold Omega 3, Therm Line, Whey Protein Complex 100% czy Vita-Min Multiple Sport dostępne są na ponad 75 rynkach na całym Świecie.
OLIMP LABS - JAKOŚĆ, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ!

Oferujemy szeroki asortyment liczący ponad 150 gatunków ciast, a to wszystko z myślą o wymagających Klientach. Cecha wyróżniająca nasze ciasta to: bardzo wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalne walory smakowe. Osiągamy to korzystając z unikalnych, domowych receptur. Do produkcji stosujemy wyłącznie naturalne składniki. Staramy się równoważyć treść i formę, czyli w tym przypadku ciekawy smak i nowoczesny wygląd produktów. Ciągle poszukujemy nowych pomysłów i stale rozwijamy naszą ofertę.
Firma Promotion BlueChip Standard Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą toreb EKO wielokrotnego użytku. Jako biuro handlowe w Polsce, europejskiej fabryki toreb polipropylenowych i papierowych, ofertę swoją kierujemy do sieci sklepów oraz działów marketingu . W 2019 roku wprowadziliśmy do oferty nowy innowacyjny materiał który pozwala produkować bardzo wytrzymałe torby z cienkiego materiału PP . Duża przestrzeń do nadruku sprawia, że torby są bardzo dobrym nośnikiem reklamy. Oferowane torby wielokrotnego użytku są EKO zamiennikiem dla toreb plastikowych dostępnych obecnie w sieciach supermarketów. Produkując torby w Europie możemy dowolnie dostosować wielkość produktu, kolor i nadruk oraz zrealizować produkcje i dostawę w terminie zaledwie 4 tygodni. Co nas wyróżnia ? - Produkcja w Europie wg standardów europejskich - Surowce użyte do produkcji nadają się w 100% do recyklingu - Produkt jest przeznaczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością - Druk wykonany wyłącznie farbami wodnymi - Produkcja i dostawa w ciągu 2-6 tygodni - Cena do 60% niższa, niż standardowe torby wielokrotnego użytku. Torby z BlueChip to produkt SUPER wytrzymały, WYSOKIEJ jakości, w BARDZO konkurencyjnej cenie, z realizacją w EXPRESOWYM terminie.
HELIO to polska firma z branży bakaliowej o 27-letniej tradycji i silnej pozycji rynkowej. Wg badań krajowego rynku bakalii paczkowanych w opakowania detaliczne (do 500g i mas bakaliowych) za 2018 produkty HELIO plasują się w wolumenowym TOP2. HELIO dysponuje jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w branży w Europie. Zakład HELIO certyfikowany jest wg międzynarodowego standardu jakości i bezpieczeństwa produkcji żywności BRC, który uważany jest za wzorzec dla najlepszych praktyk w przemyśle spożywczym. W ofercie HELIO znajdują się m.in. orzechy, owoce suszone i kandyzowane, pestki, masy i polewy do ciast, czy popcorn do mikrofalówki. Produkty sprzedawane są pod parasolową marką HELIO oraz pod licznymi markami własnymi czołowych sieci handlowych. Zdrowa marka HELIO to istotna przewaga firmy. Coroczna wartość realizowanych kampanii to kilkanaście milionów złoty. HELIO to też pewny partner w biznesie - spółka notowana na GPW ze stabilnym polskim właścicielem.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” to ponad 70 lat tradycji. Produkujemy leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych, soli musujących oraz emolientów dla dzieci LINOMAG® na bazie stabilizowanego oleju lnianego. Główną misją firmy jest „Dobra Jakość”.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek” to ponad 70 lat tradycji. Produkujemy leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych, soli musujących oraz emolientów dla dzieci LINOMAG® na bazie stabilizowanego oleju lnianego. Główną misją firmy jest „Dobra Jakość”.
ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku istnieje na rynku od 1996 r. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować pozycję eksperta (TOP 10) w usługach badawczych i zyskać wiele prestiżowych nagród, m.in. Teraz Polska (jako jedyna agencja badawcza w Polsce), Gepard Biznesu, Innowator Wprost, Innowacja Roku, Kamertony Innowacyjności.
Podstawą badań ASM realizowanych dla firm z wielu branż jest dostosowanie parametrów (technik i wielkości próby) do specyfiki sektora i celu marketingowego. Oferujemy zarówno badania ilościowe na dużych grupach respondentów (CATI, CAWI, FGI, PAPI, CAPI itd.), jak i jakościowe (IDI, FGI, Diada, Case study, Mystery Shopping itd.). Najwyższe standardy realizacji są potwierdzone certyfikatami PKJPA oraz ESOMAR. Przeprowadzamy też badania neuromarketingowe z zastosowaniem pomiarów biometrycznych EEG, EYE TRACKING, FACE TRACKING, GSR, EMG. Technologia i autorska metodologia badawcza umożliwiają nam zastosowanie ww. metod zarówno osobno, jak i łącznie. Innowacyjne laboratorium ASM Neuro Lab stworzyliśmy, aby dostarczać rzetelnych danych marketingowych w zakresie reakcji człowieka na bodźce wizualne, dźwiękowe, smakowe, zapachowe i dotykowe. Dysponujemy najwyższej na świecie jakości sprzętem marek Tobii oraz Brain Products. Skuteczność interpretacji pozyskanych danych jest gwarantowana poprzez dobór doświadczonego zespołu ekspertów i potwierdzona licznymi testami weryfikacyjnymi. Połączenie badań tradycyjnych z neuromarketingowymi to jedna z najczęściej zamawianych przez naszych klientów usług.

www.asm-poland.com.pl
www.neurodata.pl
Firma Alfa Bio powstała w 1991 roku. Byliśmy pierwszymi, którzy w byłej Czechosłowacji zaczęli produkować tofu. Do tamtej pory był to u nas zupełnie nieznany produkt. Spółka Alfa Bio powstała na podstawie myśli swojego założyciela Jána Luntera: „Przyczynić się do zmian nawyków żywieniowych”. Alfa Bio jest firmą rodzinną, w zarządzie spółki pracują dzisiaj synowie Jána Luntera, którzy jego idee przejęli i dalej ją rozwijają. Alfa Bio Słowacja jest największym producentem tofu i świeżych past roślinnych w Europie środkowej, sprzedawajmy nasze produkty w 10 krajach Europy. Zatrudniamy obecnie 170 osób. Spółka Alfa Bio ma ambicje stać się liderem produkcji i rozwoju produktów powstałych na bazie białka roślinnego. Chcemy aktywnie popularyzować ich spożycie w krajach wyszehradzkiej czwórki. Pragniemy stworzyć i rozpropagować nowy koncept dystrybucji w sektorze spożywczym, HoReCa i w sprzedaży detalicznej. Chcemy być producentem odpowiedzialnym w stosunku do partnerów handlowych i w stosunku do środowiska naturalnego. Naszą wizję pragniemy realizować w zgodzie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Zapewnienie jakości standardowej jest realizowane dzięki systemu zarządzania jakością. Sposób zarządzania realizujemy zgodnie z uznanymi standardami: ISO 22000 – system zarządzania bezpieczeństwem żywności i certyfikat IFS Food – system zarządzania bezpieczeństwa i jakości procesów i produktów producentów żywności i ISO 9000. Nasze produkty powstają wyłącznie z roślinnych składników niemodyfikowana genetycznie. Soję kupujemy tylko od słowackich rolników z południa Słowacji. Nasza firma gwarantuje tradycyjny uczciwy sposób produkcji ze świeżych składników, bez sztucznych konserwantów i dodatków, bez sztucznych konserwantów, barwników, bez izolowanych białek, nie zawierają cholesterolu, są bez laktozy, bogate w białko i wapń.
Aureus Polska to producent, importer i dystrybutor wysokiej klasy kosmetyków, środków czystości i chemii gospodarczej. Ich produkty są doskonałą alternatywą dla coraz droższych specjalistycznych szamponów i odżywek, szkodliwych dla środowiska proszków i dodatków do prania czy przeciętnej jakości odświeżaczy i zapachów. Firma jest wyłącznym dystrybutorem kompletnej gamy przyborów oraz środków do prania i utrzymania czystości marki SANO, a także dwóch linii premium kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów: Natural Formula i Careline, które są produkowane przez jeden z największych azjatyckich koncernów chemicznych – Sano. Ponadto Spółka jest właścicielem pierwszego ekologicznego i hipoalergicznego środka do prania, który pod własną marką Smart wash zdobywa zainteresowanie świadomych klientów. Więcej na temat firmy Aureus Polska oraz oferowanych produktów znajdziecie Państwo na naszej stronie www.aureus-polska.pl.
Gluten Free Solutions Poland to polski producent żywności bezglutenowej i właściciel marki Incola. Incola jest obecna na rynku od 2011 r., a jej portfolio stanowią wysokiej jakości produkty specjalistyczne i prozdrowotne. W 2018 roku marka stała się niekwestionowanym liderem smaku, co potwierdza przyznana przez konsumentów nagroda za zajęcie I miejsca w konkursie na najsmaczniejsze pieczywo bezglutenowe. W portfolio znajduje się ponad 50 produktów bezglutenowych oraz wegańskich, z 8 kategorii: pieczywo, ciasta, gotowe mieszanki, makarony, mąki, płatki, musli oraz przekąski. Produkty są sprzedawane w 27 krajach na całym świecie.
Papoutsanis jest wiodącym greckim i jednym z największych w Europie producentem mydeł i płynnych kosmetyków (obecnym w ponad 25 krajach na świecie). To firma z blisko 150-letnią historią. Naszą wizją jest dostarczanie konsumentom wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ciała i włosów, które dbają o zdrowie i dobre samopoczucie naszych konsumentów. Firma Papoutsanis działa w 4 segmentach: 1. Produkty brandowe: OLIVIA, KARAVAKI, NATURA, AROMATICS, HAIR CHIC 2. Produkty dla branży hotelowej - wiodący dostawca w Grecji ze znaczącą działalność w Europie w kooperacji z międzynarodowymi sieciami/dystrybutorami hotelowymi 3. Produkty private labels oraz contract manufacturing dla międzynarodowych dostawców i detalistów 4. Wyspecjalizowana baza mydlana (soap noodles) dla klientów przemysłowych Papoutsanis SA wspólnie z firmą Betasoap Sp. z o.o. powołał nowy podmiot spółkę Papoutsanis Sp. z o.o., której zadaniem będzie rozwój dystrybucji produktów markowych jak i hotelowych na polskim rynku. W szczególności skupimy się na marce OLIVIA, której powstanie zostało zainspirowane przez drzewo oliwne - symbol długowieczności, mądrości, dobroci, czystości i piękna, a formuła produktu bazuje na ekstraktach z oliwy organicznej.
Kühne jest jedną z najstarszych marek w Europie, firma powstała w 1722 roku. Kuhne Polska Sp. z o.o. to największy producent octu spirytusowego w Polsce, a jednocześnie część międzynarodowego koncernu zajmującego się produkcją artykułów spożywczych. Produkujemy ocet spirytusowy o stężeniu 10% oraz 20%, a także octy smakowe: jabłkowy, winny biały i czerwony, balsamiczny, ziołowy, koperkowy, estragonowy czy naszą nowość Ocet BIO. Wszystkie octy produkowane są za pomocą naturalnych metod. Jakość Kühne to zobowiązanie wobec klientów i wiodąca zasada na każdym polu działalności. Do naszych fabryk trafiają składniki z kontrolowanych przez Kühne zbiorów, tu niezwykle ważna jest dla nas kontrola produkcji naszych przetworów. Celem naszej działalności jest dostarczanie ludziom tradycyjnych produktów, bogatych w składniki odżywcze. Najlepszym potwierdzeniem wyjątkowej jakości produktów marki Kühne jest zaufanie naszych konsumentów na całym świecie. Marka Kühne jest obecna w ponad 50 krajach.
Decrust Sp. z o.o. w ścisłej korelacji z firmą Fluorochemika Poland Sp. z o.o. (firma siostra) od wielu lat pracuje w sektorze B2B głównie na terenie Niemiec, Chile, Japonii i Stanów Zjednoczonych w branży chemicznej. Od 2017 roku rozpoczęliśmy ekspansję na terenie Polski, Ukrainy i Ameryki Południowej w sektorze produktów chemii gospodarczej przeznaczonych dla klienta indywidualnego tworząc własną markę QUECO. Dwadzieścia sześć idealnie opracowanych produktów stworzonych w oparciu o wysokie standardy ekologiczne. Każdy szczegół jest przemyślany i dopracowany; skład, kolor, zapach, opakowanie, wszystko po to aby stworzyć spójną linię produktów o gwarantowanej jakości. Oprócz produktów naszej marki, w ramach naszej działalności oferujemy Państwu kompleksowe tworzenie produktów w Marce Własnej. W dziecinie Marki Własnej, na terenie Polski, zaufali nam: Piotr i Paweł S.A. oraz SUPER-PHARM Poland Sp. z o.o. Z naszej strony oferujemy Państwu: - zaplecze badawcze wraz z Działem Badań i Rozwoju - tworzenie dla Państwa wysokiej jakości formulacji spełniających Państwa wymagania - przeprowadzenie syntez - przeprowadzenie badań aplikacyjnych - przeprowadzanie testów użytkowych - przeprowadzenie testów starzeniowych produktów - przeprowadzanie testów kompatybilności produkt – opakowanie - wsparcie w dziedzinie legislacji dotyczącej produktów chemicznych zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami prawnymi - wsparcie w opracowaniu designu dla Państwa produktów wliczając w to etykiety czy materiały reklamowe - wykonanie produkcji pilotażowych jak i produkcji masowej - obsługę logistyczną Najważniejsze dla nas jest zapewnienie Państwu jakości zarówno produktu jak i usług oraz zachowanie poufności i elastyczności w relacjach z Państwem. JESTEŚMY IDEALNYM PARTNEREM NIE BOJĄCYCM SIĘ NOWYCH WYZWAŃ. DECRUST Sp. z o. o. Ul. Energetyków 9 47-225 Kędzierzyn – Koźle Tel. 668 200 409
Quad/Graphics Europe to pionier w dziedzinie druku - jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad, jednej z największych drukarni na zachodniej półkuli. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania In-store, zapewniające doskonałą jakość realizowanych kampanii marketingowych. Projektujemy i produkujemy niestandardowe, wyróżniające się w sklepie ekspozytory produktów, displaye i standy LAMà® oraz niekonwencjonalne formy opakowań. Oferujemy profesjonalne wsparcie grafików i konstruktorów, którzy zatroszczą się o każdy detal zamówienia w całym procesie jego realizacji. Zastosowanie najnowszych technologii umożliwia druk wysokojakościowych materiałów reklamowych. Realizacja zamówień jest możliwa już od jednej sztuki.
Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną w 1991 roku. Od ponad 25 lat sukcesywnie rozbudowujemy portfolio produktów, tworząc rozwiązania dostosowane do oczekiwań różnych grup klientów. W tym czasie udało nam się wypracować wiodącą pozycję na polskim rynku w kategorii markowych odświeżaczy powietrza w żelu. Staliśmy się także jednym z liderów produkcji kostek toaletowych oraz gąbek kąpielowych w Polsce. Sprzedaż opieramy na marce środków czystości Kolorado, produktów kąpielowych – Ocean oraz produktach Private Label. Wśród firm, które nam dotąd zaufały, znajdują się zarówno międzynarodowe sieci handlowe jak i tradycyjni odbiorcy, ale także klienci Private Label. Nie tylko wytwarzamy produkty ale też doradzamy m.in. w doborze surowców, projektach opakowań oraz w logistyce. Dzięki inwestycjom współfinansowanym ze środków UE, dysponujemy nowoczesnymi i wydajnymi liniami produkcyjnymi oraz nowoczesnym laboratorium R&D. Od 2014 roku posiadamy wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością oparty o normę BRC Consumer Products. Daje to naszym Partnerom pewność, że otrzymują produkty bezpieczne oraz najwyższej jakości.
W naszym asortymencie mamy: ekologiczne soki (burakowy, marchwiowy z mango 0,75 L, koncentrat jabłkowy), zioƗa, risotta 250g, superżywność (jagody goji, nasiona chia, nasiona konopii), kotlety sojowe, płatki sojowe, makarony, przyprawy (proszek do pieczenia 20g, cynamon 20g, cukier waniliowy 20g, oregano, tymianek, czosnek w proszku), oleje zimnotłoczone i nierafinowane (olej arganowy 250ml, olej z konopii 250ml, olej słonecznikowy 250ml, olej z pestek dyni 250ml), mąki ekologiczne: ryżowa i z ciecierzycy, kasze, drożdże suszone. Od ponad 32 lat pracujemy z produktami wysokiej jakości. Zaopatrujemy sklepy detaliczne, supermarkety, sklepy ekologiczne, gastronomię (szkoły, przedszkola). 90 % naszych produktów posiada certyfikat ekologiczny.
XBS Group prezentuje innowacyjne podejście w optymalizacji zarządzania łańcuchem dostaw. Świadczymy usługi outsourcingu procesów biznesowych (BPO) oferując zaawansowane platformy logistyczno – sprzedażowe. Usprawniamy działania związane z kosztami wynikającymi z reorganizacji procesów logistycznych w obszarze zarządzania asortymentem oraz przepływami: fizycznymi, informacyjnymi i finansowymi. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowy know-how pomagamy naszym partnerom optymalizować koszty łańcucha dostaw zwiększać ich sprzedaż. Jako firma odpowiedzialna społecznie proponujemy naszym Partnerom i Klientom udział w projekcie ekoPOSytywni. Poprzez eko-optymalizację wspólnie zmniejszamy negatywny wpływ logistyki materiałów POS na środowisko.
CABKA_IPS oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych asortymentów palet plastikowych i wyjątkowo pojemnych skrzyniopalet na świecie. Działalność marki CABKA Group opiera się na dziesiątkach lat doświadczenia w recyklingu, projektowaniu i produkcji w branży tworzyw sztucznych. Obecnie zatrudniamy ponad 700 osób w naszych ośmiu lokalizacjach w Europie i Ameryce oraz dostarczamy nasze produkty do ponad 80 krajów na całym świecie. Przedstawiamy pomysły i oferujemy rozwiązania: oprócz lekkich palet eksportowych i trwałych palet ładunkowych nasi klienci mogą liczyć u nas na specjalne rozwiązania dostosowane indywidualnie do konkretnego łańcucha logistycznego. Nasze produkty są dostępne w różnych wariantach jakości materiału. W naszym asortymencie znajdują się zarówno przystępne cenowo, mieszane tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu, jak i jednorodne produkty nowe, przeznaczone do kontaktu z żywnością. Zawsze jednak, gdy jest to możliwe w danym przypadku, stosujemy jako bardziej ekonomiczną i ekologiczną alternatywę tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu.
BIOBAZA to linia kosmetyków naturalnych o jakości farmaceutycznej. Kosmetyki BIOBAZA nie zawierają konserwantów, parabenów, silikonów substancji drażniących, perfum czy barwników, a zatem są polecane szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej. Produkty mają niezwykle wysoką proporcję aktywnych składników naturalnych takich jak oliwa z oliwek, masło Shea, masło kakaowe, olej konopny oleje z awokado, kiełków pszenicy i słodkich migdałów, a także cenne olejki eteryczne np z drzewa herbacianego, geranium, lawendy, czy rozmarynu . Szanujemy i szeroko wykorzystujemy całą tradycyjną wiedzę o leczniczej mocy roślin, ale korzystamy także z najnowszych odkryć naukowych. Innowacyjne receptury sprawiają, że produkty BIOBAZA są wyjątkowe i wyróżniają się na tle konkurencji. Ozonowane wysoce odżywcze oleje ,cząstki węgla drzewnego, czy certyfikowane naturalne filtry przeciwsłoneczne oparte na substancjach roślinnych i mineralnych to tylko niektóre z innowacyjnych pomysłów, dzięki którym BIOBAZA wyznacza trendy na rynku. Każda seria produktów BIOBAZA jest TESTOWANA LABORATORIUM, a jakość produktów jest systematycznie monitorowana. Stosowane opakowania dodatkowo chronią jakość produktów i są wygodne w użyciu. Marka BIOBAZA dba o środowisko naturalne. Nasze kosmetyki posiadają certyfikat Sea Friendly ponieważ nie zawierają substancji szkodliwych dla życia w morzach i oceanach. Ani kosmetyki ani ich składniki nie są testowane na zwierzętach. Ponadto produkty BIOBAZA nie zawierają genetycznie zmodyfikowanych składników (GMO), a emulgatory i substancje powierzchniowo czynne pochodzą ze źródeł naturalnych.
Batiste to najbardziej znana na świecie marka suchych szamponów. Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody, sprawiając, że włosy stają się czyste, miękkie, pachnące i wyraźnie zwiększają swoją objętość. Wyjątkowa formuła produktu oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania – wystarczy spryskać włosy u nasady, a następnie wmasować produkt. Batiste oferuje najszerszą gamę zapachów, wersje dostosowane do koloru włosów, zwiększające objętość oraz poręczne szampony w opakowaniach mini, które można przewozić w bagażu podręcznym. Ogromną zaletą suchych szamponów Batiste są również składy pozbawione soli aluminium, parabenów, SLS i innych detergentów. W ostatnich latach marka Batiste rozszerzyła asortyment o produkty do stylizacji włosów. Oficjalnym dystrybutorem marki Batiste na Polskę jest OCEAN TRADE SP. Z O.O. www.batiste.pl
Herbata BASILUR czerpana jest bezpośrednio ze wspaniałych ogrodów na wyspie Cejlon. BASILUR przynosi Wam smak wspomnień dawnych herbat ze Sri Lanki w innowacyjnych mieszankach i ciekawych opakowaniach. Oferujemy nie tylko zdrowy i orzeźwiający napój ale i podróż przez 5000 lat historii tworzenia herbaty dostosowany do różnorodnej gamy smaków konsumentów na całym świecie. Herbaty BASILUR są pakowane w ciągu kilku dni od zerwania liści. Co ważne, jest pakowana w tym samym miejscu, gdzie rośnie, co niepomiernie wpływa potem na wyborną jakość każdej zaparzonej filiżanki napoju. Firmie Basilur Tea udało się z biegiem lat stworzyć kilka znakomitych kolekcji herbat, które docenili i zaakceptowali koneserzy z całego świata. Festival Collection, Leaf of Ceylon, Ceylon Map – to nazwy kolekcji niepowtarzalnych herbat liściastych pochodzących z takich regionów jak Uva, Kandy, Dimbula, Nuwara Eliya. Warto wymienić kolekcję Bouquet, a to z tego względu, że cieszy się szczególnym uznaniem Pań. Z kolei kolekcja Fruit & Flowers to zupełnie nowe doświadczenie i nowe doznania dla amatorów herbaty. Ten produkt pozwala na indywidualne eksperymenty podczas ceremonii parzenia herbaty, ponieważ do dyspozycji mamy nie tylko herbatę w czystej postaci, ale również mieszanki kwiatowo owocowe, które każdy amator łączy wedle własnego gustu i smaku. W tym miejscu warto przypomnieć rozpowszechniona wśród koneserów niechęć dla herbaty w saszetkach, która – zdaniem wielu – produkowana jest z gorszych gatunków liści. Herbata w saszetkach firmy BASILUR jest w tym względzie wyjątkiem, bowiem do jej produkcji używa się surowca, który nie odbiega gatunkiem i smakiem od herbat liściastych. Dotyczy to także herbat owocowych, jakie nasza firma ma w swojej ofercie. Ośmielamy się zatem zaprosić Państwa do skosztowania cejlońskiej herbaty BASILUR i delektowania się tym niepowtarzalnym smakiem.
SOLIX odpowiada za wiele projektów w Polsce i na rynku międzynarodowym wdrażając profesjonalne monitory i system zarządzania treścią. Zakres działalności to również ekrany LED, infokioski, ekrany typu POS, systemy audio i własne komputery Digital Signage. Wspólnym mianownikiem oferowanych urządzeń są systemy zarządzania treścią, które opcjonalnie pozwalają na analizę demografii odbiorców i ich powiązanie z wyświetlaną treścią oraz szereg innych opcji dobieranych w zależności od skomplikowania projektu. SOLIX oferuje wsparcie przy projekcie, sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń.
Marka DenTek powstała w 1984r w Kalifornii/USA. Jej twórcą jest syn polskiego emigranta- dentysty Dr. Johna Jansheskiego, który chciał pomóc swoim pacjentom w pielęgnacji jamy ustnej i skonstruował pierwszą wykałaczkę z nicią dentystyczną. Pracę ojca kontynuował syn, również John. Stworzył on markę, która dziś w USA jest absolutnym liderem produktów do higieny jamy ustnej, zaś w Europie dostępna jest w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Szwajcaria, Austria i Polska. DenTek od czasu swojego powstania stawia sobie za zadanie podarowanie ludziom na całym świecie pięknego uśmiechu. Działalność firmy skupiona jest na badaniu i tworzeniu ciągle nowych, innowacyjnych produktów, które codziennie przyczyniają się do ochrony i zachowania własnych, zdrowych zębów. Portfolio DenTeka zawiera szeroką gamę wykałaczek z nicią dentystyczną i szczoteczek interdentalnych, a także czyściki do języka, szyny ochronne dla osób zgrzytających zębami, wosk ochronny dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Rozwiązania dla każdego wieku i upodobań. Od 2016 marka należy do koncernu Prestige Brands Inc., największego niezależnego przedstawiciela rynku OTC w Ameryce Północnej. Celem Prestige Brands Inc. jest polepszenie jakości codziennego życia klientów przez ciągłą innowacyjność i najwyższą jakość produktów. Dystrybutorem produktów Prestige Brands w Europie jest Prestige Brands GmbH Niemcy.
Europastry is a market leader in frozen bakery. Our company is a family business founded in 1987 by Pere Galles in Barcelona. As one of the pioneer companies of this sector of frozen dough. Europastry has based its leadership in becoming one of the most innovative companies of the Industry . Being part of the most innovative company of the sector is our passion. Our goal is not to be considered the largest but the fastest company of the sector, putting our customers always as our first priority.
Biosfera Polska jest jednym z największych dystrybutorów produktów higienicznych i artykułów gospodarstwa domowego, który na polskim rynku istnieje od 2007 roku. Produkty w kategorii Higiena reprezentowane są przez markę nawilżanych chusteczek SMILE, której innowacyjność i jakość pozwala nam współpracować z takimi światowymi firmami jak Universal Studios, Disney i Sanrio.
W 2018 roku Biosfera Polska stała się także dystrybutorem produkcji w kategorii artykułów gospodarstwa domowego.
Kategorię reprezentuje ekskluzywna marka VORTEX , której produkty zostały opracowane w wiodących amerykańskich laboratoriach.
Recruitment International Consulting Group (RICG) od ponad 16 lat świadczy usługi consultingowe w ramach Human Resources. Nasi zaangażowani konsultanci zajmują się doradztwem personalnym w wielu sektorach m.in. dla firm z branży Retail oraz FMCG . Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu międzynarodowi oraz rodzimi pracodawcy zatrudniają szybko i sprawnie najlepszych pracowników na kluczowe stanowiska. Zajmujemy się profesjonalnym oraz indywidualnie zaprojektowanym dla Klienta doradztwem personalnym oraz rozwojem pracowników. Naszym celem biznesowym jest realizacja powierzonych projektów z dbałością o najwyższe standardy pracy, terminowość i partnerskie podejście do współpracy. Działamy na terenie całej Polski oraz w regionie EMEA. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.ricg.eu i bezpośredniego kontaktu, także na LinkedIn.
INEOGroup S.A.stanowią eksperci rynku retail, którzy od ponad 20 lat specjalizują się w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania. Dzięki różnorodności naszych klientów mamy możliwość zapoznania się z procesami biznesowymi oraz potrzebami przedsiębiorstw handlowych z wielu odmiennych branż. Ta wiedza, połączona z wieloletnim doświadczeniem, stanowi o potencjale naszej firmy. Nasza oferta obejmuje rozwiązania dla punktów sprzedaży, jak i zaawansowane systemy centralne oraz systemy analityczne. iXpos, rozwijany we współpracy z firmą Microsoft, łączy w sobie najlepsze światowe rozwiązania dedykowane dla rynku retail z zaletami rozwiązań opartych o chmurę oraz mobilność urządzeń komputerowych. Łączy w optymalny sposób obsługę klienta z procesami zapleczowymi i centralnymi – wspiera działania operacyjne, marketingowe (promocje, lojalizację), zatowarowanie. Pozwala prognozować sprzedaż, optymalizować zapasy. Możliwe jest dostosowywanie systemu do wielkości i rodzaju biznesu. Moduł e-commerce zapewnia idealne przenikanie modelu sprzedaży stacjonarnej i internetowej, realizując koncepcję Multichannel. Rozbudowane API umożliwia integrację z systemami klasy ERP.
i360 to wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych – tj. programów motywacyjnych B2B w handlu tradycyjnym, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C. Dynamiczny rozwój i360 na polskim i europejskim rynku zawdzięczamy konsekwentnej realizacji polityki świadczenia najwyższej jakości nowatorskich usług, przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi informatycznych.
i360 to również kompleksowa organizacja loterii i konkursów w handlu nowoczesnym. Przeprowadziliśmy ponad 200 akcji promocyjnych, nadzorując ponad 1000 losowań. Analizując rynek, zgromadziliśmy w archiwum kilka tysięcy case studies akcji promocyjnych, które pozwalają nam na dogłębną analizę działań konkurencji w każdym segmencie rynku dóbr konsumpcyjnych.
Salveo jest firmą farmaceutyczną obecną w Polsce od 2012 roku jako wyłączny dystrybutor produktów niemieckiego koncernu farmaceutycznego Engelhard Arzneimittel. W naszym portfelu produktowym znajdują się m.in. pastylki na gardło ISLA® i lek na kaszel PROSPAN®, wspierające utrzymanie zdrowia i szybki powrót do niego po chorobie. Celem Salveo jest budowanie uznanych, cieszących się powodzeniem i rozpoznawalnych marek produktów farmaceutycznych. Kluczową rolę odgrywa nasz kreatywny i dynamiczny zespół, obejmujący ekspertów w dziedzinie sprzedaży i marketingu, który generuje rozwój firmy, a także skutecznie wprowadza na rynek nowe produkty międzynarodowych firm farmaceutycznych. Wzrost i rozwój firmy Salveo to wynik skupiania się na zadowoleniu naszych klientów, partnerów biznesowych i realizacji potrzeb pracowników.
BelEmsa Ltd is the first and only baby diaper and wet wipes producer in Belarus. We develop hygiene solutions for babies and adults to respond comfort and protection needs. Russia, Ukraine and Kazakhstan together account for most of our export revenue including both branded and private label services.
NOVI Dystrybucja
PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE PRODUKTAMI


NASZA SPECJALIZACJA
Od 15 lat pomagamy naszym partnerom w organizacji skutecznej dystrybucji słodyczy, napojów oraz specjałów kuchni śródziemnomorskiej.
Reprezentujemy w Polsce na zasadach wyłączności:
Ritter Sport, Fazer, Felfoldi, Isostar, Piasten, Borges, Clic.
W naszej ofercie znajduje się wąska grupa wyselekcjonowanych produktów, które dostarczamy do prawie wszystkich sieci handlowych w Polsce.

JAK DZIAŁAMY
Naszym celem jest profesjonalne zarządzanie procesem dystrybucji powierzonych nam marek na terenie Polski. Jesteśmy niezależną firmą prowadzącą przedstawicielstwo handlowe dla wybranych uznanych producentów wysokiej jakości produktów spożywczych. Naszym klientom gwarantujemy: - budowę systemu dystrybucji produktów na terenie całego kraju - własną organizację sprzedaży, szkoloną zgodnie z zasadami obowiązującymi w korporacjach FMCG - profesjonalne zarządzanie procesem zamawiania minimalizującym problem braków - efektywny kalendarz aktywności trade marketingowych - okresowe analizy rynku pozwalające trwale poprawiać efektywność wspólnych działań - najwyższe standardy transportu i przechowywania produktów we współpracy z Nagel Polska.
Na zlecenie klientów wykonujemy również analizy wejścia na rynek polski wraz z propozycją dopasowanego modelu dystrybucyjnego.
PRONPAL właściciel marki NATTURELLY. Jesteśmy polską firmą oferującą naturalne, o realnych właściwościach produkty pozbawione konserwantów, sztucznych barwników i innych środków chemicznych. Stale rozwijamy nasz asortyment. Dzięki inwestycjom w badania i rozwój wytwarzamy produkty najwyższej jakości wyprzedzające trendy rynkowe. W wielu dziedzinach jesteśmy prekursorami. Naszym celem jest oferowanie Klientom ZDROWIA NA TALERZU. W maju 2019 roku nasze produkty zostały docenione przez wiodące sieci handlowe. Otrzymaliśmy złoty laur PEREŁ FMCG 2019 w kategorii Przetwory Owocowo Warzywne oraz srebrny laur w kategorii Innowacja FIT. MUSY owocowe, Nektary, Syropy, Dressingi balsamiczne, Linia Pro Health oraz miody kremowane Bee Harmony dostępne są w Polsce, Litwie, Estonii, Niemczech. NATTURELLY – Na 100% Naturalanie Naturalne
Kaizen Institute jest wiodącym dostawcą usług doradczych i szkoleniowych z zakresu KAIZEN™/Lean Management. Oferujemy usługi na całym świecie dla wszystkich branż i sektorów. Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu długotrwałych zmian w organizacji i kulturze korporacyjnej. Rozwiązania KAIZEN™ umożliwiają poprawę jakości, redukcję kosztów, skrócenie czasu dostaw i zwiększenie motywacji pracowników. Kluczem do sukcesu jest ścisła współpraca z pracownikami z każdego szczebla w całej organizacji. Oprócz usług doradczych proponujemy także certyfikowane programy szkoleniowe, wizyty Benchmark Tour, studia podyplomowe, cykliczne spotkania oraz różnorodne publikacje i eventy, jak Europejski Kongres KAIZEN.

PATRONAT