Zostań sponsorem najbardziej reprezentatywnego spotkania sieci handlowych i producentów branży FMCG

O wyjątkowości wydarzenia świadczy już sama jego formuła – Kongres w doskonały sposób łączy konferencję merytoryczną z szeroką ofertą spotkań biznesowych, a także targami, podczas których swoje innowacyjne produkty prezentuje kilkudziesięciu dostawców produktów i usług.Nawiązywaniu i zacieśnianiu kontaktów biznesowych sprzyja dodatkowo unikalny system spotkań „face to face” przedstawicieli handlu z partnerami kongresu, aranżowanych przez organizatora. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają dotarcie do osób podejmujących decyzje, z którymi kontakt na co dzień jest utrudniony.

Nawiązywaniu i zacieśnianiu kontaktów biznesowych sprzyja dodatkowo unikalny system spotkań „face to face” przedstawicieli handlu z partnerami kongresu, aranżowanych przez organizatora. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają dotarcie do osób podejmujących decyzje, z którymi kontakt na co dzień jest utrudniony.


Zaprezentuj swoją firmę i nawiąż relacje biznesowe z decydentami!


UCZESTNICY

W Kongresie Rynku FMCG co roku uczestniczą kluczowi managerowie i decydenci reprezentujący handel i dystrybucję (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów), producenci żywności, kosmetyków i chemii gospodarczej (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu) oraz dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu). Tegoroczna edycja Kongresu zgromadzi blisko 1200 gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

PRZYKŁADOWI UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI