Grupa Olewnik

Olewnik jako polska, rodzinna marka spożywcza, która zmienia się wraz z potrzebami żywieniowymi Polaków.

To marka nowego stylu odżywiania. Mówi o zmianie nawyków, to marka z misją, która niezmiennie wyznacza kierunek, w którym mamy podążać. Szukamy nowych, mądrych sposobów produkcji żywności, którym przyświeca idea gospodarności oraz szacunku wobec natury i pracy ludzkiej.

Jesteśmy firmą rodzinną Olewnik, produkcję żywności zawsze traktowaliśmy jako poważne zobowiązanie. Stoi za nami doświadczenie dwóch pokoleń – wiedza starszych i pomysłowość młodszych. To inspiruje nas do tego, aby dostrzegać zachodzące w świecie zmiany i poszukiwać nowych, lepszych sposobów odpowiadania na potrzeby współczesnych konsumentów.

Olewnik to szeroki wybór smacznego jedzenia – produktów mięsnych i jarskich, w tym dań gotowych i przekąsek, bogatych w warzywa, kasze czy strączki. Aby naturalnie wzbogacić swoją żywność.Olewnik prowadzi własne Gospodarstwo, skąd pochodzą zboża i strączki, wykorzystywane do przygotowania smacznych i wartościowych produktów, przy których produkcji staramy się niczego nie marnować.

Marka Olewnik dopasowuje swoją ofertę do nowych oczekiwań konsumentów, którzy w swojej codziennej diecie, chcą według własnego uznania ograniczać jedzenie produktów mięsnych na rzecz jarskich czerpiąc z tego maksymalnie dużo przyjemności.

To marka, dla tych, którzy wierzą, że wybór żywności ma znaczenie – dla zdrowia i otoczenia w którym żyjemy.