Magdalena Kubisa, Dyrektor Rozwoju Biznesu, Polski Standard Płatności

Zajmuje stanowisko dyrektora rozwoju biznesu w Polskim Standardzie Płatności (BLIK). Odpowiada za współpracę z kluczowymi partnerami spółki w obszarze e-commerce w Polsce i za granicą.

Do zespołu BLIKA dołączyła w 2018 roku, przechodząc do branży fintech po 15-letnim okresie pracy w sektorze telekomunikacyjnym (wcześniej pracowała w T-mobile, Orange i Play, gdzie odpowiadała za innowacyjne usługi dodane).

We współpracy z podmiotami e-commerce szczególny nacisk kładzie na dostarczanie klientom rozwiązań prostych, użytecznych i łatwych w obsłudze. Efektem tych ambicji są między innymi wdrożenia takich pomysłów jak szybka płatność bezpośrednio z banera reklamowego (vod.pl, Ikea i Onet – Święta wśród ludzi), wprowadzenie płatności BLIKIEM w kanale telesprzedaży (Link4), uruchomienie cyklicznych płatności za faktury (Play) czy zakupy przez interaktywne lustra (AbyssGlass).

Jest absolwentką Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie.

W wolnym czasie podróżuje, a także jako była reprezentantka Polski w tchoukballu, kibicuje i wspiera rozwój tego sportu w Polsce.

Magdalena Kubisa

Dyrektor Rozwoju Biznesu, Polski Standard Płatności