Kamila Kaliszyk, Dyrektorka ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard Europe

Kamila jest odpowiedzialna za pion rozwoju akceptacji płatności bezgotówkowych, rozwój biznesu i relacje z detalistami, agentami rozliczeniowymi, samorządami i administracją publiczną.

Kamila wspiera agentów rozliczeniowych w poszerzaniu akceptacji płatności kartami Mastercard o nowe branże dzięki ukierunkowanym innowacyjnym rozwiązaniom, poprawia ofertę sklepów i detalistów dla ich klientów dzięki usługom Mastercard i działa jako zaufany partner strategiczny i dostawca rozwiązań dla sektora publicznego.

Kamila ma bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań tranzytowych w polskich miastach z agentami rozliczeniowymi, operatorami transportowymi i firmami komunikacji miejskiej.

Kamila dołączyła do firmy w 2000 roku i od tego czasu pracuje w obszarach technologii, zarządzania relacjami z klientami, bankowości i rozwoju produktu. Była odpowiedzialna za rozwój biznesu w większości banków działających w Polsce. Przyczyniła się także do uruchomienia kart premium Mastercard i programu lojalnościowego World Mastercard Rewards. Przed dołączeniem do Mastercard Kamila pracowała w sektorze bankowym w Polsce w pionach bankowości detalicznej, kart płatniczych, bankowości elektronicznej i operacji zagranicznych.

Kamila aktywnie działa na rzecz wspierania kobiet w biznesie, m.in. uczestnicząc jako liderka w globalnym programie Mastercard Women Leadership Network.

Kamila Kaliszyk

Dyrektorka ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard Europe