STRATEGIC PARTNER:

 

SPONSOR:

PROFESSIONAL PARTNERS:

 
 

PARTNERS:

Grupa Kapitałowa Bakalland to niekwestionowany lider rynku w wielu kategoriach, generujący obroty w wysokości ponad 500 mln zł rocznie. Grupę Kapitałową Bakalland tworzą główne marki Bakalland i Delecta, które wytwarzają swoje produkty na terenie Polski. W nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Janowie Podlaskim, Włocławku, Łodzi i Osinie, odbywa się produkcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkty marek z portfolio Grupy dostępne są w Polsce oraz na wielu rynkach europejskich, a także zdobywają uznanie na innych kontynentach. Grupa Bakalland i wszystkie należące do niej marki wyróżnia się na rynku dzięki bogatej ofercie oraz najwyższej jakości, którą potwierdzają certyfikaty, nagrody i wyróżnienia zdobywane zarówno w konkursach branżowych, jak i konsumenckich.
www.bakalland.pl

 

Dan Cake Polonia należy do międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Niemczech, Danii, Szwecji, Bangladeszu oraz Polsce. W zlokalizowanym w Chrzanowie zakładzie  uruchomionych zostało siedem nowoczesnych linii produkcyjnych. W portfolio firmy, obok takich produktów jak chleby tostowe czy bułki mleczne, znaleźć można także pakowane ciasta w kilku wariantach smakowych i różnych formatach, a także muffiny oraz spody tortowe.

Dzięki stałemu rozwojowi technologii produkcyjnych oraz wdrażaniu wysokiej jakości produktów o doskonałych walorach smakowych Dan Cake Polonia jest jednym z czołowych producentów pakowanych wyrobów piekarniczych i cukierniczych, a także dostawcą marek prywatnych dla wiodących sieci handlowych, w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.  

Po dziś dzień Dan Cake pozostaje firmą rodzinną, która korzysta z wielopokoleniowego dziedzictwa oraz międzynarodowych doświadczeń, tworząc kulturę wielbicieli doskonałego smaku wypieków, które pozwalają konsumentom oszczędzać czas.

 

ASM GROUP S.A. jest spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne, specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outscourcingu. ASM Group S.A. działa na terenie Polski oraz Włoch. Grupa Kapitałowa prowadzi działalność w ramach czterech linii biznesowych: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, field marketingu oraz badań marketingowych. Grupa zrealizuje każdy projekt ukierunkowany na zwiększenie sprzedaży i promocję towarów.
Czołowymi spółkami Grupy, realizującymi główne działania operacyjne są firmy ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. i Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. Dostarczają komplementarne usługi szyte na miarę w zakresie wsparcia sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów oferuje sprawdzone i zintegrowane działania wspierające sprzedaż i zwiększające widoczność marek. Spółki działają na terenie Polski.
Z usług Grupy korzysta już ponad 600 klientów. Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień branżowych m.in. Gepard Biznesu 2016, Brylant Polskiej Gospodarki 2016, Symbol Partnera w Biznesie 2016, Sales Outsourcing Stars 2014 i The Best B2B Outsourcing Provider 2015. Akcje ASM GROUP S.A. od września 2016 r. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Loyalty Point
Jesteśmy ekspertami marketingu relacyjnego, którzy dostarczają konkretne rezultaty biznesowe. Pod szyldem Loyalty Point działamy od listopada 2013 roku, ale nasza historia zaczęła się znacznie wcześniej. Jako zespół zgromadziliśmy blisko 20 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, budowaniu lojalności i w kampaniach marketingowych.
Oferujemy m.in. budowę i obsługę systemów CRM oraz programów lojalnościowych, kompleksowe audyty procesów sprzedażowych, obsługowych, komunikacyjnych i operacyjnych. Efekty naszej pracy były wielokrotnie nagradzane (7xGolden Arrow, 3xLoyalty Awards, Effie Awards oraz PRCH Retail Awards).
W codziennej pracy dbamy o bezpieczeństwo przetwarzania danych zgodnie z przepisami RODO. Potwierdza to certyfikat ISO 27001, który uzyskaliśmy 8 stycznia br.
Pracujemy dla największych marek w niemal wszystkich branżach w obszarze B2C oraz B2B. Zaufali nam m.in. Decathlon, IKEA, LG, SC Johnson, Smyk, Vision Express.
Wspólnie dążymy do uzyskania wyników, które realnie przekładają się na rozwój biznesu.

 

 

 

Firma Merkury S.A. powstała w 2004 roku, w Białymstoku, gdzie do dnia dzisiejszego ma swoją siedzibę. Dynamika i siła rozwoju firmy tkwi w rodzinnym harakterze,konsekwencji w zarządzaniu oraz reagowaniu na wyzwania rynkowe i potrzeby naszych klientów. Przez ostatnie trzy lata działalności w kręgu naszych zainteresowań biznesowych znalazły się kategorie produktów związanych ze zdrowym trybem życia: żywność ekologiczna i naturalna, kosmetyki naturalne oraz suplementy diety. Po czasie doświadczeń i obserwacji rynku postanowiliśmy połączyć nowoczesność w postaci platformy B2B, z naszym atutem, jakim jest opieka klientów przez naszych przedstawicieli, którzy działają w całej Polsce.

 
 
 

EXHIBITORS:

https://www.ifco.com
IFCO jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych wielkokrotnego użytku dla produktów świeżych, obsługującym klientów w ponad 50 krajach. IFCO operuje pulą ponad 290 milionów PPWU (Plastikowych Pojemników Wielokrotnego Użytku) na skalę światową, które używane są do ponad 1.5 biliona transportów świeżych owoców i warzyw, mięsa, ryb, owoców morza, jaj, pieczywa oraz innych dóbr od producentów do sieci handlowych rocznie. Pojemniki IFCO zapewniają lepszą wydajność łańcucha dostaw produktów świeżych poprzez poprawę ochrony, jakości oraz świeżości dostarczanych dóbr oraz zmniejszanie kosztów, strat produktowych oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu do rozwiązań jednorazowych. IFCO należy do koncernu Brambles.

Batiste to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów oraz produktów do stylizacji włosów.

Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody, sprawiając, że włosy stają się czyste, miękkie, pachnące oraz zwiększają swoją objętość. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania – wystarczy spryskać włosy tuż u nasady a następnie wmasować produkt i ułożyć fryzurę. Batiste oferuje najszerszą gamę zapachów, wersje dostosowane do koloru włosów, ukrywające ślady siwizny i odrostów, zwiększające objętość oraz poręczne szampony w opakowania mini, które można przewozić w bagażu podręcznym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów marka Batiste wprowadziła na rynek ekskluzywną linię produktów do stylizacji włosów na sucho - Batiste Stylist. Dzięki specjalnie opracowanej formule Batiste Stylist pozwala na szybką i jak nigdy dotąd łatwą zmianę stylizacji każdej fryzury.

Zaletą produktów marki Batiste jest możliwość używania ich na sucho, co w znacznym stopniu skraca czas przygotowania każdej stylizacji fryzury.

Podobnie jak suche szampony, produkty do stylizacji nanosimy na suche włosy a następnie, zakręcamy, prostujemy, lub nadajemy im teksturę i objętość.

Keratyna, olej Inca Inchi oraz witamina E, którymi zostały wzbogacone produkty z nowej linii do stylizacji sprawią, że włosy zyskają wymarzony wygląd i jednocześnie pozostaną naturalne, lśniące i odżywione.

Podążając za modowymi trendami marka Batiste od lat uczestniczy jako partner i oficjalny kreator fryzur podczas najważniejszych imprez modowych organizowanych w Polsce i za granicą.
Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów Batiste na Polskę jest firma Ocean Trade Sp z o.o.

Więcej na www.batiste.pl

 

Luba sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się, polską firmą wyspecjalizowaną w produkcji chusteczek nawilżanych oraz nawilżanych papierów toaletowych.

Marki Luba, Buba Luba oraz Clean Project odpowiadają potrzebom współczesnych zabieganych kobiet i są ich sprzymierzeńcem w codziennej walce o czystość i higienę.

Wykorzystane w produktach receptury oparte są o łagodne i bezpieczne składniki oraz naturalne włókniny nowej generacji.

Bezpieczeństwo i jakość produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty BRC oraz GMP.

 

Edenred jest światowym liderem w usługach przedpłaconych. Know-how i globalny zasięg pozwalają firmie wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, usługi oraz serwisy online. Wsparcie Edenred obejmuje kompleksową obsługę Klienta oraz ekspertyzę prawno-podatkową. Edenred działa wielopłaszczyznowo i umiejętnie łączy innowacje, technologie z realiami biznesowymi Klientów. Nasi Klienci wysoko cenią indywidualne podejście Edenred, jakość obsługi i elastyczność w działaniu.
Edenred na polskim rynku oferuje rozwiązania w trzech kategoriach: lojalność w biznesie, motywacja pracowników, zarządzanie wydatkami służbowymi. Grupa Edenred rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu we Francji od wprowadzenia kuponów żywieniowych Ticket Restaurant®. Dzisiaj Grupa Edenred jest obecna w 45 krajach i obsługuje blisko 800 000 klientów oraz 44 miliony użytkowników swoich rozwiązań.

 

thePet+ to młoda, obiecująca marka produktów w jakości super premium, która reprezentuje nowoczesne podejście do problemów związanych z żywieniem domowych pupili. Została opracowana we współpracy z doświadczonymi specjalistami ds. żywienia, którzy opiekę nad zwierzętami postrzegają jako całość, i na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń stworzyli produkty, które odpowiadają najbardziej aktualnym trendom w dziedzinie żywienia zwierząt. Produkty thePet+ to holistyczne karmy bez dodatku zbóż, ze świeżym mięsem i ziołami, w naturalny sposób wzmacniające dobrą kondycję zwierząt. Oprócz kompletnych karm, w asortymencie thePet+ znajdą Państwo również przekąski ze świeżym mięsem oraz składnikami funkcjonalnymi wspomagającymi zdrowie.

NATURTINT® jest oddany idei tworzenia naturalnie lepszych farb do włosów i od 20 lat skupia się na redukcji ilości środków chemicznych stosowanych w produktach koloryzujących a NATURTINT® pielęgnacja włosów to naturalna kuracja oparta na  formułach z  organicznymi składnikami, stworzona specjalnie do pełnej pielęgnacji i ochrony włosów. Innowacyjne i wyjątkowe formuły na bazie naturalnych składników z certyfikatem ECOCERT w pełni dbają o zdrowie włosów i skóry głowy aby były miękkie, mocne, lśniące, nawilżone i odżywione.

 

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest  największą firmą w Polsce importującą oraz sprzedającą bakalie w sektorach B2B oraz B2C, posiada dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku oraz we Włocławku.

Od 2009 roku firma zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych oraz słodyczy sprzedawanych pod markami  Bakal, Bakal Sweet, Bakal Sport, Bakal Fit for you.

Bakal Sport to między innymi mieszanki bakalii oraz batony skomponowane przez dietetyka. Tworzą źródło białka, błonnika oraz energii przy solidnej dawce wartości odżywczych. Bakal Sweet to delikatne, oblane czekoladą, pełne smaku, wyselekcjonowane bakalie na każdą okazję. Natomiast Bakal Fit for you to mieszanki śniadaniowe, mixy sałatkowe czy mix ziaren do wypieku bezglutenowego chleba. Nowa, oryginalna lina Bakal Vintage to przekąski na bazie orzechów o mniejszej zawartości tłuszczu idealne na wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Atlanta Poland S.A. to firma, która  działała od ponad 27 lat na rynku  i stawia na jakość, rzetelność i zadowolenie klientów.

L.SZ. DISTRIBUTION - to firma działająca na rynku od 2016 roku. W naszej ofercie handlowej znajdują się mydła naturalne pod marką „Powrót do Natury” i suplementy diety pod marką „Ergowit”.
Mydła są w 100% wyprodukowane z naturalnych roślinnych składników. Produkty te posiadają doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz regeneracyjne twarzy i ciała. Mydła są przebadane dermatologicznie, dlatego polecane są dla wszystkich, począwszy od niemowląt kończąc na seniorach. Mogą być również stosowane przez wegan. W ofercie posiadamy mydła w postaci kostek z przewagą mydeł sodowych z dodatkami naturalnymi oraz mydła potasowe również w postaci płynnej.
Suplementy diety to również produkty naturalne cechujące się najwyższą jakością surowców oraz wysoką przyswajalnością. Pozwalają na właściwe zbilansowanie niedoborów witamin i minerałów w organizmie. Produkty oferowane są w kapsułkach z celulozy, mogą być stasowane przez wegan.
Po naturalne produkty dla ciała i zdrowia zapraszamy do naszego stoiska.

OneDayMore - IDEALNIE WYMYŚLONE DLA CIEBIE. NA 366 DNI.

OneDayMore Sp. z o.o. sp. k. to firma z polskim kapitałem, założona w 2016 r. z inicjatywy pasjonatów zdrowego stylu życia. Mamy specjalną, w pełni zautomatyzowaną linię do musli oraz przekąsek orzechowych, stworzoną z zastosowaniem unikatowych, precyzyjnych rozwiązań technologicznych, spełniających najwyższe światowe standardy. A wszystko tylko dlatego, że:


CHCEMY BYĆ DO STAWCĄ WYŁĄCZNIE ZDROWEJ ŻYWNOŚCI.


Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, tworzącym wszystko od początku. Najważniejsze jest dla nas zachowanie smaku i jakości w każdym naszym przedsięwzięciu. Mamy na celu zaistnienie w świadomości klientów jako dostawca zdrowej żywności oraz zdobycie zaufania konsumentów do marki OneDayMore.
Pomóc ma w tym nasz model biznesowy, który będzie się opierał na trzech filarach:


BEZPIECZEŃSTWO – JAKOŚĆ – WYDAJNOŚĆ.


OFERUJEMY PRODUKTY:
• dla całej rodziny,
• oparte na naturalnych składnikach, w których słodkość, słoność i kwaśność uzyskuje się przez właściwą kombinację składników
• o różnych funkcjonalnościach – mamy aż 14 mieszanek musli: Codzienne, Kobiece, Męskie, Dzieci, Bio Aktywnych, Bio Balans, Błonnikowe, Sylwetkowe, Skoncentrowanych, Sportowców, Odpornościowe, Detox, Delikatne, Superfoods.
• okolicznościowe mieszanki musli – od Serca, Wiosenne – jako doskonały pomysł na zdrową alternatywę słodkiego prezentu
nowość w ofercie – OneDayMore Snacks! Mieszanki orzechów, nasion i suszonych owoców, doskonałe jako zdrowa przekąska o każdej porze dnia, w domu i w podróży, 4 rodzaje: Snacks! z orzechami włoskimi , Snacks! z migdałami, Snacks! z orzeszkami ziemnymi, Snacks! z rodzynkami w czekoladzie

WYRÓŻNIAJĄ NAS:

OPAKOWANIE
• Musli w tubach zawierających ok. 6 porcji smacznego, pełnowartościowego śniadania.
• Musli w kubeczkach zawierających porcję pysznego, pożywnego śniadania.
• Snacks! w wygodnych kubeczkach z wieczkiem, gotowe do chrupania i zabrania w podróż bez ryzyka rozsypania otwartej porcji.
CZYTELNY OPIS SKŁADNIKÓW I FUNKCJI – (IKONKI)
DBAŁOŚĆ O NAJWYŻSZĄ JAK OŚĆ PRODUKTU:

• nawet 10 składników mieszance,
• każdy składnik dozowany indywidualnie, z gwarancją gramatury,
• najmniejszy na rynku udział zbożowej bazy w składach w stosunku do dodatków – od 32,5% do 60,4%,
• naturalne składniki – bez sztucznych dodatków smakowych, z ograniczeniem bądź usunięciem cukru i soli – oraz krótki i czytelny opis składu,
• niespotykane składniki (np. pyłek kwiatowy), bogactwo składników,
• najwyższe normy higieniczne podczas całego procesu produkcji,
• własne laboratorium, codzienna kontrola jakości,
• sprawdzeni, certyfikowani dostawcy.

PRZEZNACZENIE I FUNKCJE:
• oferujemy musli dla wszystkich grup wiekowych, również pierwsze na rynku musli dla dzieci
• przygotowaliśmy musli wpierające różne aktywności, m.in. dla osób dbających o sylwetkę, potrzebujących koncentracji, musli bogate w błonnik i musli BIO.

 
 

Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k. od 26 lat wytrwale pracuje na obecną pozycję krajowego lidera w branży tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo wytwarza swoje produkty  technologią wtrysku oraz wytłaczania.
Firma oferuje niezmiennie od lat artykuły POS do wyposażenia lokali handlowych: kosze sklepowe, listwy cenowe, przegrody regałowe, ramki plakatowe i wiele innych akcesoriów niezbędnych w sklepie do prawidłowego wyeksponowania towaru. Od roku 2015 oferta przedsiębiorstwa poszerzona została o artykuły AGD:  pojemniki do przechowywania, koszyczki, wiadra, zestawy sałatkowe, pojemniki do ciasta i wiele innych artykułów, których nie sposób wszystkich wymienić. Oferta Kon-Plast została powiększona w 2016 roku o skrzyniopalety typu Big Box - niezastąpione do magazynowania i transportu. Skrzyniopalety dostępne są w wersji ażurowej oraz pełnej, na stopach lub płozach - do indywidualnego ustalenia z klientem.
Atrybuty firmy to: jakość oferowanych produktów, terminowość w realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k. to atrakcyjna wizytówka możliwości  nowoczesnego działu polskiego przetwórstwa tworzyw sztucznych.

International Company Mareven Food Holding is specialized in the development, production and distribution of wide range of food products.
Company’s dealer network is operating in more than 30 countries around the world: Ukraine, Poland, Lithuania, Latvia, Estonia, Romania, Moldova, Germany, Bulgaria, Hungary, Greece, United Arab Emirates, Russia, Belarus, Kazakhstan, Uzbekistan, Tajikistan, Azerbaijan, Kyrgyzstan, Turkmenistan, Armenia, Mongolia, Georgia, African countries, etc.
Mareven Food’s assortment consists of more than 100 products with 250 SKU and has the following brands: Rollton, BigBon, Mareven Food Professional.
Rollton is a market leader in the Baltic, Ukrainian, Russian fast food markets. Rollton has gained hearts of consumers for almost 20 years and remains the indispensable assistant at the kitchen. Millions of families trust Rollton: carefully created recipes, use of selected ingredients and constant quality control at all production stages guarantee an excellent taste of the prepared meal.
Today Rollton is a culinary world in which cooking is easy, convenient and fast.
Rollton - taste and price that make you happy!

Propharma Sp. z o.o. jest polską firmą, która produkuje, importuje i dystrybuuje na polski rynek naturalne, zdrowe produkty. Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat. Nasze główne marki to oryginalne nowozelandzkie Miody Manuka MGO ™ oraz żywność funkcjonalna i naturalne suplementy diety Dr Gaja. W  naszym portfolio znajdują się wysokiej jakości, nisko przetworzone i sprawdzone produkty.

 

„Dobrowolscy” to polska i rodzinna firma, która cieszy się uznaniem Klientów i Konsumentów od 27 lat. Dobrowolscy” to doskonałe wędliny, jej filarem jest stałe dążenie do zapewnienia produktów najwyższej jakości, które nawiązują do smaku dawnych wędlin. Dewizą marki jest hasło „Łączymy smakiem pokolenia”.
„Dobrowolscy” to firma łącząca zalety producenta regionalnego z możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na ogólnopolską skalę, to ponad 600 pracowników, to produkcja na poziomie 1500 ton wędlin miesięcznie, to najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa m.in. BRC; IFS.
Tradycyjnie Wędzone to jedna z wiodących marek Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie, spełniając równocześnie najbardziej restrykcyjne unijne wymagania dotyczące zawartości WWA w produkcie.
www.dobrowolscy.pl

Olimp Laboratories to polska spółka, założona w 1990 roku, która od blisko dekady posiada status firmy farmaceutycznej. Prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech. Produkty firmy eksportowane są do ponad 70 krajów.
W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. spółka oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Tylko w ostatnich 10 latach Grupa Kapitałowa Olimp – Nutrifarm zainwestowała w nowe technologie i rozwój 315 mln zł.
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości i w konsekwencji pozwalających dbać o zdrowie Klienta w najlepszy możliwy sposób.
Olimp Sport Nutrition to jedna z marek Olimp Laboratories skierowana do sportowców i osób aktywnych fizycznie. To najwyższej jakości suplementy, które powstają na bazie wieloletnich doświadczeń i współpracy z najlepszymi sportowcami w kraju i na świecie.
Olimp Sport Nutrition od lat wspiera kluby sportowe, imprezy, a także poszczególnych sportowców w osiąganiu jak najlepszych wyników.

 

Marka YOPE pojawiła się na polskim rynku jako spełnienie marzeń o stworzeniu unikalnych produktów codziennego użytku. Dlatego wszystkie artykuły ze znakiem YOPE są codziennego użytku i są naprawdę unikalne. Markę wyróżniają trzy kluczowe cechy: RECEPTURY (ponad 90% naturalnych składników, bez parabenów, SLSu, SLESu i silikonów), ZAPACHY (wyszukane, ciekawe i trwałe), DESIGN (produkty wyróżniają się na każdej półce). W ofercie YOPE znajdziecie mydła w płynie i mydła kuchenne oraz uzupełniające je balsamy do rąk. Dla swoich użytkowników produkty YOPE są źródłem dobrych emocji i codziennej przyjemności.

Firma Lakma – jakość i innowacja. Tworzymy, produkujemy i zaopatrujemy rynek w wysokiej jakości produkty w różnych branżach. Stawiamy na innowacyjność, jakość, ekologię, dzięki czemu nasze produkty są bezpieczne, skuteczne i wygodne w użyciu. Szybkie reagowanie na nowe potrzeby rynku zapewniają Firmie możliwości dynamicznego rozwoju. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który stale się rozwija. Doskonale wyposażone laboratorium, gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. W naszej ofercie dostępne są produkty marek Sidolux, Perlux, Sollux, Dywanlux, Satin, Silux, Ventin, Alertex, BactiGROM.

 

ShelfWise zapewnia oprogramowanie do natychmiastowego rozpoznawania półek sklepowych, umożliwiając firmom weryfikację zgodności ekspozycji. W ciągu zaledwie kilku sekund i dzięki jednemu zdjęciu, aplikacja pozwala ocenić planogram już na etapie wizyty przedstawiciela handlowego w sklepie. Przedstawiciel wykonuje jedynie jedno zdjęcie i niemal w tej samej chwili otrzymuje informację zwrotną z badanymi metrykami. Wskaźniki, które są mierzone to m.in. - udział półkowy, - najlepsza półka, - obecność produktów/out-of-stock, - brand block, - oraz wiele innych.
Rozwiązanie ShelfWise cechuje się skutecznością przekraczającą 95%, czyli wyższą niż ludzka. Dzięki wiarygodnym rezultatom uzyskanym w czasie rzeczywistym, przedstawiciel może zareagować na nieścisłości już w punkcie sprzedaży, co wprost przekłada się na rezultaty sprzedażowe.

CEZ ESCO Polska to spółka będąca częścią Grupy CEZ w Polsce, jednego z największych koncernów energetycznych w Europie, powstała w maju 2016 roku. Jej celem jest być pierwszym wyborem klientów, którzy chcą efektywnie i oszczędnie gospodarować energią.
CEZ ESCO Polska oferuje kompleksowe rozwiązania dla zarządzania potrzebami energetycznymi przedsiębiorstw, gmin, organizacji publicznych i prywatnych oraz zarządców budynków i lokali, szpitali i szkół, obiektów mieszkalnych, biurowych i sportowych.
Spółka powołana została dla zapewnienia klientom kompleksowych usług – począwszy od audytów energetycznych i doradztwa energetycznego poprzez dostawy ciepła i energii elektrycznej, do zarządzania budową i eksploatacją źródeł energetycznych (w szczególności jednostek kogeneracyjnych, kotłów gazowych i instalacji fotowoltaicznych), a także oświetlenia publicznego włącznie.
Oferta CEZ ESCO obejmuje propozycje dla zoptymalizowania zużycia energii, wyboru technologii i źródeł energii, ich montażu, eksploatacji i długoterminowych usług, w tym doradztwa, gwarancji i różnych opcji finansowania.

CEZ ESCO Polska sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 61
00-697 Warszawa
+48 22 218 01 01
biuro.esco@cezesco.pl

Jack Link’s Snack Group to rodzinna firma z tradycjami, oferująca mięsne, wysokoproteinowe przekąski.Jest nie tylko numerem 1 w USA skąd się wywodzi, ale również najszybciej rosnącym producentem przekąsek mięsnych na świecie. Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników na świecie i posiada swoje fabryki w Niemczech, Brazyli, Nowej Zelandii oraz USA. Jack Link’s jest twórcą kategorii Beef Jerky oraz właścicielem marki o tej samej nazwie. W 2014 do portfela firmy dołączyły marki Peperami i Bifi kupione od firmy Unilever.

 

Greenvita (dawniej Tea Brothers) wyłączny przedstawiciel herbat Basilur oraz kosmetyków naturalnych BIOBAZA.
Linię produktów kosmetycznych BIOBAZA wyprodukowali, z wielką uwagą i miłością do natury, specjaliści wyrobów farmaceutycznych. Produkty marki BIOBAZA przeznaczone są dla skóry wrażliwej, ponieważ wprodukcji nie zastosowano konserwantów, substancji, substancji drażniących, zapachów (perfumów) i barwników.

Greenvita (dawniej Tea Brothers) wyłączny przedstawiciel herbat Basilur oraz kosmetyków naturalnych BIOBAZA.
Basilur to niedoścignionej jakości herbata, której krajem pochodzenia jest Sri Lanka, zwana niegdyś Cejlonem. O każdej herbacie Basilur śmiało można powiedzieć, że jest to rzecz unikatowa i niepowtarzalna. Herbata Basilur Gold właśnie otrzymała złoty medal na  

Spółka KGH Polska powstała w 2013 roku. Podstawą działalności jest import i dystrybucja soków oraz produkcja opakowań tekturowych dla branży owocowo – warzywnej. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem soków GRANTE & HEVEN w Polsce. Nasze produkty nie zawierają barwników, cukrów, konserwantów ani sztucznych dodatków. Pragniemy dostarczać Państwu bezkonkurencyjne produkty, które są całkowicie naturalne. Promujemy zdrowy i naturalny styl życia. Nasze produkty kierowane są do wszystkich którzy cenią JAKOŚĆ i ZDROWIE – „Z miłości dla zdrowia”. Nasze starania są doceniane - zostaliśmy laureatem konkursu „KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI – DEBIUT ROKU 2013” , Złota siódemka branży spożywczej,  CERTYFIKAT DOBRY PRODUKT, Jakość roku nominacja, Posiadamy certyfikaty ISO, HACCP

 

W naszej piwnicy produkujemy wino musujące Radgona Gold, metodą klasyczną lub "methode champenoise" - od 1852 roku, kiedy to nazwa "wino musujące styryjskie" pojawiła się po raz pierwszy w gazecie "Bleiweisove novice". Produkujemy również "srebrne wino musujące" metodą fermentacji w zamkniętych kadziach lub metodą Charmata,a także wino Traminer ze słynną czarną etykietą, z autochtonicznego szczepu z Radgony: wino Ranina, a także inne wyborowe wina.

Posiadane wieloletnie doświadczenie, inwestycje w wiedzę i wdrażanie znaku handlowego z'dežele stawiają nas na samym szczycie branży przetwórstwa mięsnego. Jesteśmy właścicielami zakładu produkującego szynki Pršutarna Lokev s'krasa i Pršutarna Kobjeglava oraz wytwórni win Radgonske Gorice. Jesteśmy nowoczesną firmą z nowoczesną linią uboju, zakładem rozbioru mięsa, zakładami produkującymi wyroby parzone, produkty trwałe i inne wyroby mięsne. Ich jakość jest zgodna z normami HACCP, ISO i IFS. Rocznie sprzedajemy 13 000 ton świeżego mięsa i 7000 ton wyrobów.

Piwnica win Vinakoper z dumą i honorem nosi tytuł największego winiarza i producenta wina na słoweńskiej Istrii. Od momentu powstania w 1947 r. produkuje wina najwyższej jakości. Szlachetność i bogactwa odmian win można przypisać dziedzictwu tysiącletniej tradycji enologii i uprawy winorośli na słoweńskiej Istrii, ale także wyjątkowym właściwościom istryjskiej gleby i wytrwałości istryjskich winiarzy. W dziesięciu słonecznych miejscach uprawy winorośli, które obemują powierzchnię 570 hektarów i rozciągają się od Adriatyku do wysokości 320 m, przeważają dwie rodzime odmiany winorośli. Z odmiany Refosco wytwarza się intensywne rubinowoczerwone wino bogate w ekstrakty, natomiast odmiany Malvasia dają finezyjne białe istryjskie wino. Inne odmiany uprawiane z powodzeniem na tym obszarze: szereg białych włącznie z żółtym Muszkatem, Chardonnay, Pinot Gris, Sauvignon i Pinot Blanc, a wśród czerwonych wyróżniają się Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc, Shiraz, Pinot Noir i dwie rodzime odmiany - Maločrn i Cipro.

 

Jesteśmy dumni z naszego opatentowanego procesu produkcji. Stosujemy supernowoczesne podejścia, aby zaoferować Ci to, co najlepsze w naturze. Aby upewnić się, że wszystko to zaowocuje prawdziwie naturalnym doświadczeniem, kilka lat zajęło nam doskonalenie przepisu na lody Stork. Szczególną uwagę zwrócono na wybór odpowiednich dostawców, składników i specjalistów do współpracy. Wspólnie stworzyliśmy lody, z których jesteśmy bardzo dumni. Nasze produkty są wolne od GMO, bezglutenowe, bezlaktozowe, bez dodatków i wegańskie.

Gastronomia  i sprzedaż hurtowa, uprawa winorośli i produkcja wina, handel detaliczny, produkcja i przetwórstwo mięsa.

Winiarnia Klet Brda jest wiodącym producentem i eksporterem słoweńskiego wina butelkowanego. Znana z charakterystycznego stylu i ceniona przez miłośników wina w Słowenii i w 26 krajach na całym świecie. Główne rynki eksportowe to: USA, Włochy, kraje byłej Jugosławii, Chiny, Wielka Brytania, Belgia, Niemcy, Polska, Japonia itd. Winiarnia zrzesza 400 rodzin (uprawiających 100 ha winnic), które współpracując  od ponad pięćdziesięciu lat  sprawiły, że produkcja lokalnego  wina stała się historią sukcesu. Naszą misją jest zamknięcie w naszych winach wyjątkowości terroiru  Brda i wykorzystanie skutecznego marketingu, aby przyczynić się do rozwoju regionu i dobrobytu miejscowej ludności. Główną zasadą w naszych codziennych działaniach jest głębokie poszanowanie natury i jej cykli, ponieważ wierzymy, że w winnicy rodzi się lepsza jakość. Roczna produkcja winnicy wynosi od 5 do 6 milionów litrów wina. Produkujemy wysokiej jakości wina musujące pod różnymi markami i w różnych przedziałach cenowych.

Dairy Krepko to producent mleczarski z  rozpoznawaną marką, kojarzoną z silnym akcentem na produkty naturalne i ekologiczne. Mocnym punktem jego sprzedaży jest to, że Dairy Krepko jest jedynym producentem mleka w Europie specjalizującym się w tradycyjnej produkcji kefiru z ziaren kefirowych. Obecnie zaopatrujemy w nasze produkty wszystkie główne supermarkety w Słowenii i widzimy stale rosnący popyt na nasze produkty na naszym rodzimym rynku i nie tylko.  Zakres produktów obejmuje tradycyjny Kefir Krepko (3,2% m. F.), Tradycyjny Kefir Krepki Suhec  z mleka półtłustego (1,5% m. F.), inne sfermentowane napoje mleczne oraz specjalne sery. Wszystkie produkty są produktami o wysokiej wartości biologicznej i  dzięki minimalnej obróbce zachowują witaminy i minerały. Zdrowie dla smakoszy – produkty luksusowe przeznaczone dla dbających o zdrowie klientów, prowadzących zdrowy i harmonijny styl życia i cechujących się wyrafinowanym podniebieniem. Nagrodzone produkty - nagroda iTQi za najlepszy smak - 3 gwiazdki w 2009 i 2016 roku dla Kefiru Krepko, tradycyjne produkty o wysokiej jakości i wartości.

 

Pasztet Argeta jest wiodącą marką w AT, CH, SLO, BiH, MAK, KOS; ma 3 najwyższe pozycje w CRO, SRB, MNG, jest obecny w USA, CAN, IE, UK, ESP, I, NL, DK, DE, SR, CZ, H, BL, LT, RU, AU, AZ, KZ, AE. Co sprawia, że jest wyjątkowy? 100% naturalne, najwyższej jakości mięso drobiowe, filety z tuńczyka i łososia, naturalne przyprawy, oleje roślinne, doskonały smak i smarowność, szeroki asortyment smaków, marka nr 1 na całym świecie. Pasty warzywne: pyszna pasta lub dip z ciecierzycy i kombinacji warzyw. Sprzedawcy detaliczni: Coop, Leclerc, Spar, Hofer, Migros, Lidl, Yumbo i wszyscy inni główni detaliści. Produkcja: wyprodukowano w UE

Medenka to naturalne łakocie z miodu i owoców, przeznaczone przede wszystkim dla naszych milusińskich. Produkuje się je z lokalnego miodu ze Słowenii i prawdziwych owoców, przetworzonych w sposób umożliwiający zachowanie 97% wszystkich witamin i innych składników odżywczych korzystnych dla organizmu. Wraz z Medenką poszerzamy dziedzinę zdrowego odżywiania, aby uwzględnić obszary, których często w niej brakuje - słodyczy. Odpowiadamy na  pytanie, jak je połączyć w dobry i zdrowy sposób. Dzięki szerokiej gamie smaków i kolorów do wyboru, zapewniamy dziecku słodkie wrażenia, które mogą konkurować z każdymi innymi słodyczami. Marka Medenka odzwierciedla dumę i uznanie dla długiej tradycji pszczelarstwa w Słowenii. Do produkcji tych słodkich łakoci stosujemy tylko wysokiej jakości miód, produkowany pod czujnym okiem doświadczonych pszczelarzy. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować dzieciom zdrową alternatywę dla większości dostępnych na rynku  słodyczy zawierających cukier rafinowany, konserwanty, dodatki, barwniki, żelatynę i inne składniki, które mogą być nieobojętne dla naszego zdrowia. Dzięki Medence chcemy zaoferować naszym dzieciom i ich rodzicom możliwość zdrowego i nowoczesnego podjadania. Będziemy także dążyć do promowania i podnoszenia świadomości w zakresie zdrowego odżywiania, opartego na wyborze produktów realizujących ideę  "Czystej etykiety". Są to produkty spożywcze, zawierające tylko dobrze znane składniki, bez dodatków "E" lub skomplikowanych receptur, które zwykle oznaczają dodatki, konserwanty i różne suplementy poprawiające smak. "Czysta etykieta" to dla nas najważniejsza wartość.

Quad/Graphics jest jedną z największych firm sektora poligraficznego w Europie. Dostarczane usługi poligraficzne, realizowane są na najnowocześniejszym parku maszynowym w Europie. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe usługi przygotowalni poligraficznej, w tym usługi obróbki cyfrowej, druku offsetowego rolowego i arkuszowego, usługi introligatorskie i dystrybucję czasopism, katalogów, gazetek reklamowych. Oferujemy naszym klientom także  produkcję standów i opakowań z kartonu i tektury. Angażując naszą wiedzę i wykorzystując najnowsze technologie możemy zaprojektować i wykonać każde zamówienia zarówno dla pojedynczych klientów, jak i wielkich sieci handlowych.

Klienci, którzy nam zaufali wiedzą, że powierzone zlecenia realizowane są przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań a obsługa realizowana jest na najwyższym, światowym poziomie. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics (NYSE:QUAD) - jednej z największych drukarni na zachodniej półkuli o rocznej sprzedaży przewyższającej 5 mld USD.

 

Bon Bon Buddies z siedzibą w Walii, w Wielkiej Brytanii, jest europejskim wiodącym dostawcą licencjonowanych i markowych słodyczy z ulubionymi postaciami najmłodszych.
Bon Bon Buddies współpracuje partnersko z właścicielami wiodących marek ze świata rozrywki i zabawek, między innymi z Disney, Universal, Warner Brothers, Nintendo, Mattel
i Cartoon Network.
Jest dynamicznie rozwijająca się firmą, która nigdy nie stoi w miejscu. Zespół ds. licencji trzyma rękę na pulsie obserwując aktualne wydarzenia i reaguje na bieżąco na zmiany rynkowe. Kreatywni specjaliści nieustannie pracują nad nowymi, ekscytującymi wyrobami, a pozostali członkowie zespołu robią wszystko, aby produkty znalazły się w sklepie blisko klientów.
Założona w 1993 roku firma posiada osiem centrów dedykowanych europejskiej sprzedaży i logistyce, i dalszą dystrybucję w Europie Centralnej i Wschodniej, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wielu innych rynkach.  Wszystkie wyroby produkowane są w fabrykach, które muszą spełniać najwyższe standardy jakościowe i etyczne.
Głównym celem Bon Bon Buddies jest stworzenie produktów, które dzieci kochają, oferowanych w kontrolowanych ilościach, tak jak rodzice sobie tego życzą, a widok szczęśliwej dziecięcej buzi wynagradza nam naszą pracę!

 
 

Allcor Sp. z o.o. Sp.k. 25 lat na rynku
Kim jesteśmy: prywatną firmą handlu zagranicznego założoną w 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się zaopatrzeniem przemysłu operując pomiędzy Polską, Wschodem i Zachodem. Obecnie od około 12 lat importujemy i eksportujemy towary na rynek wewnętrzny.
Główne kierunki importowe: EU, Korea Płd., Japonia, Chiny, Taiwan, Tajlandia, Szwajcaria, USA.
Główne kierunki działania: polski rynek wewnętrzny (zaopatrujemy większość sieci handlowych) oraz eksport do sąsiednich krajów unijnych. W 2012 roku firma została przekształcona w spółkę cywilną, a w 2018 roku w Sp. z o.o. Sp. k. Jednocześnie zmieniliśmy siedzibę na historyczny Fort CZE na warszawskim Mokotowie.
Misja firmy: dostarczanie na rynek produktów wysokiej klasy, często innowacyjnych, od światowych liderów, po przystępnych cenach.
Co nas cieszy: zadowolenie klientów i kontrahentów. Wypromowanie ciekawego, nowego na polskim rynku produktu, na hit sprzedaży.