Dlaczego warto wziąć udział w Retail & FMCG Congress - Spring Edition?

To już XIV edycja Retail & FMCG Congress, dawniej znanego jako Kongres Rynku FMCG. Od początku jego istnienia był tworzony jako najważniejszy dzień w roku dla każdego przedstawiciela branży. To platforma wymiany wiedzy o rynku, przestrzeń do spotkań biznesowych gdzie nawiązywano kontakty i podpisywano umowy, które ukształtowany rynek.

W tym roku Retail & FMCG Congress przechodzi do internetu, ale nie rezygnuje z jakości, z której słynął. Cyfrowa edycja kongresu w jeszcze większym stopniu niż dotychczas stawia na wiedzę i gotowość do kontaktu.

Handel się bowiem nie zatrzymał! Nie wygasła potrzeba rozmów. Wciąż trzeba poznawać trendy, uczyć się i zdobywać kontakty. Sięgnij po to wszystko podczas najnowszej edycji naszego wydarzenia.

Weź udział w XIV Retail & FMCG Congress!

Zdobądź wiedzę

Retail & FMCG Congress to ponad 45 wystąpień, debat i spotkań. To pełny przekrój trendów: automatyzacja w handlu, FoodnTech, Digital signage, sklepy hybrydowe, rozwój agile retail i wiele innych. Te i inne zagadnienia wypełniają program tegorocznej edycji, a wiedzę przekażą najlepsi praktycy naszej branży.

Spotkaj się!

Chociaż czasy są wyjątkowo trudne, to handel wciąż opiera się na kontaktach między ludźmi. Przyzwyczailiśmy się już do ekranów i kamer, wykorzystajmy zatem ich pełen potencjał. Spotkajmy się nie ruszając się z domów i biur. Porozmawiajmy, poznajmy się, nawiążmy współpracę podczas Retail & FMCG Congress.

Goście stanowią rdzeń każdego kongresu. Jesteśmy dumni, że zaufało nam już tylu przedstawicieli handlu i mamy nadzieję gościć również Ciebie!

Pokaż swoje nowości

Nowości napędzają każdą ofertę i handel wciąż ściga się z konkurencją o dostęp do tych najlepszych. Podczas Retail & FMCG Congress będziesz mógł zaprezentować swoje produkty i usługi na wirtualnych stoiskach, porozmawiać o nich.

To nie wszystko. Liczni przedstawiciele handlu rejestrując się na Retail & FMCG Congress wyrazili chęć otrzymania i przetestowania próbek towarów po wydarzeniu. To Ty zdecydujesz, do kogo zostaną one wysłane, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że trafią do właściwych odbiorców. Spotkajcie się online i zaprezentujcie potem produkty w realu!

Jeżeli jesteś przedstawicielem handlu, w jednym miejscu odnajdziesz i obejrzysz najnowsze produkty i usługi oferowane przez gości naszego Kongresu.

Sięgnij po więcej

Retail & FMCG Congress nie jest konferencją przeniesioną do internetu. To prawdziwe cyfrowe doświadczenie, które można porównać z możliwościami oferowanymi przez nowoczesne sieci społecznościowe. Oparta na amerykańskiej technologii platforma daje ogromne możliwości promocji Twoich produktów i usług. Jeśli chcesz sięgnąć po więcej niż zwykłe stoisko sprawdź naszą ofertę dla partnerów!