Retail & FMCG Congress 2021 Bilet STANDARD

Indeks towarów KRFMCG_2021_SPRING_ST
99,00 zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Zapraszamy Państwa do udziału w wiosennej edycji online Retail & FMCG Congress Poland & CEE 2021, który odbędzie się 15-16 czerwca 2021 r. Jest to zupełnie nowa odsłona naszego prestiżowego wydarzenia, w której możecie Państwo wziąć udział w pełni cyfrowo, nie wychodząc z biura lub domu!

W ramach Biletu uczestnik otrzymuje pełen dostęp do platformy eventowej, na której odbywać się będzie wirtualny kongres. Będzie mógł wysłuchać prelekcji oraz odwiedzić przygotowane przez partnerów wirtualne pokoje.

Retail & FMCG Congress Poland & CEE jest najważniejszym spotkaniem dedykowanym branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od 14 lat gromadzi kluczowe postaci kreujące najważniejsze trendy rynku FMCG, top managerów sieci handlowych, prezesów, członków zarządu, dyrektorów, właścicieli firm produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz dostawców usług do tego sektora rynku.

Ramowy program wydarzenia ---> https://www.kongresrynkufmcg.pl/program-2021/

Organizatorem Kongresu jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, a także magazynów "Wiadomości Handlowe" i "Wiadomości Kosmetyczne". W portfolio firmy znajduje się także szereg konferencji biznesowych dla sektora handlu FMCG, takich jak Retail & FMCG Congress Poland & CEE (Kongres Rynku FMCG), Kongres Słodycze i Przekąski, Kongres Mięsny, Kongres Alkohole i Napoje oraz Forum Branży Kosmetycznej

Dowiedz się więcej o kongresie ➡ https://www.kongresrynkufmcg.pl/

UWAGA

Bilet jest jedynie wirtualnym potwierdzeniem uczestnictwa. Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail zostaną przekazane szczegóły dotyczące rejestracji. Również na ten mail będziemy wysyłać komunikację związaną z naszym wydarzeniem. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem whmarket@wg.media

Zapisz ten produkt na później

 

 

Chcesz poznać pełną ofertę dla naszych Partnerów? Skontaktuj się z nami!

Robert Zakrzewski

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

+48 519 042 666


Robert Biernat

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

+48 730 014 732


Łukasz Siemieniec

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Cyfrowego

+48 731 300 363


Bartosz Tesławski

Zastępca Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Cyfrowego

+48 533 306 967


//]]>