Retail & FMCG Congress 2021 Bilet PREMIUM

Indeks towarów KRFMCG_2021_SPRING_PREMIUM
1 490,00 zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Zapraszamy Państwa do udziału w wiosennej edycji online Retail & FMCG Congress Poland & CEE 2021, który odbędzie się 15-16 czerwca 2021 r. Jest to zupełnie nowa odsłona naszego prestiżowego wydarzenia, w której możecie Państwo wziąć udział w pełni cyfrowo, nie wychodząc z biura lub domu!

W ramach Biletu PREMIUM uczestnik otrzymuje pełen dostęp do platformy eventowej, na której odbywać się będzie wirtualny kongres. Będzie mógł nawiązać kontakt z pozostałymi uczestnikami, wysłuchać prelekcji oraz odwiedzić przygotowane przez partnerów wirtualne pokoje.

Dodatkowo posiadacz biletu PREMIUM otrzymuje:

  • Możliwość zadawania pytań na czacie podczas kongresu
  • Spersonalizową wizytówkę uczestnika (zdjęcie, wideo, tekst, kontakt, opis celu udziału w kongresie)
  • Otwarty networking z uczestnikami kongresu, dedykowany moduł platformy do umawiania spotkań jeden na jeden

a także:

  • Własną, edytowalną przestrzeń dla producentów i usługodawców dedykowaną pod ogłoszenia!

Retail & FMCG Congress Poland & CEE jest najważniejszym spotkaniem dedykowanym branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od 13 lat gromadzi kluczowe postaci kreujące najważniejsze trendy rynku FMCG, top managerów z handlu oraz ekspertów, naukowców i analityków. Miniona edycja, zyskała jeszcze większe uznanie wśród branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Organizatorem Kongresu jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, a także magazynów "Wiadomości Handlowe" i "Wiadomości Kosmetyczne". W portfolio firmy znajduje się także szereg konferencji biznesowych dla sektora handlu FMCG, takich jak Retail & FMCG Congress Poland & CEE (Kongres Rynku FMCG), Kongres Słodycze i Przekąski, Kongres Mięsny, Kongres Alkohole i Napoje oraz Forum Branży Kosmetycznej

Dowiedz się więcej o kongresie ➡ https://www.kongresrynkufmcg.pl/

UWAGA

Bilet jest jedynie wirtualnym potwierdzeniem uczestnictwa. Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail zostaną przekazane szczegóły dotyczące rejestracji. Również na ten mail będziemy wysyłać komunikację związaną z naszym wydarzeniem. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem whmarket@wg.media

Zapisz ten produkt na później

 

 

Chcesz poznać pełną ofertę dla naszych Partnerów? Skontaktuj się z nami!

Robert Zakrzewski

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

+48 519 042 666


Robert Biernat

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

+48 730 014 732


Łukasz Siemieniec

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Cyfrowego

+48 731 300 363


Bartosz Tesławski

Zastępca Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Cyfrowego

+48 533 306 967


//]]>