Partner Strategiczny:

Stora Enso is a leading provider of renewable solutions in packaging, biomaterials, wooden constructions and paper on global markets. Our aim is to replace fossil based materials by innovating and developing new products and services based on wood and other renewable materials. We employ some 25 000 employees in more than 35 countries, and our sales in 2016 were EUR 9.8 billion. Stora Enso shares are listed on the Helsinki and Stockholm stock exchanges.

Consumer Board division develops and provides consumer packaging boards for printing and packaging applications. A wide board and barrier coating selection is suitable for the design and optimisation of packaging for liquid, food, pharmaceutical and luxury goods. We serve brand owners globally and are expanding in growth markets such as China and Asia Pacific to meet rising demand.
Stora Enso division Consumer Board

http://renewablepackaging.storaenso.com

 

 

Sponsor:

Modern Expo Group to międzynarodowy holding, wiodący producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla sektora retail. Od blisko 25 lat Modern-Expo konsekwentnie buduje pozycję lidera, dostarczając produkty do 60 krajów świata. Firma zatrudnia ponad 3 tysiące specjalistów, a jej oddziały są zlokalizowane w Lublinie, Łucku, Londynie, Moskwie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie oraz Dubaju. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Łucku i Dniepropietrowsku (Ukraina) oraz w Witebsku (Białoruś). Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 112 000 m2. Kolejna czwarta fabryka powstała w strefie ekonomicznej w Lublinie.

Oferta Modern-Expo Group obejmuje zarówno klasyczne wyposażenie dla handlu detalicznego, m.in.: regały sklepowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe, rozwiązania dla magazynów, wyposażenie ze stali nierdzewnej, jak i innowacyjne, oparte na zastosowaniu inteligentnych rozwiązań - terminale dotykowe, terminale paczkowe z funkcją chłodzenia Fresh Box, samoskanujące boksy kasowe, drukarki etykiet, wyposażenie chłodnicze oraz smart wózki sklepowe.

Modern Expo Group współpracuje z największymi światowymi firmami, m.in.: Nestle S.A., Groupe Auchan, PepsiCo, Metro Group, British American Tobacco, Rewe Group, Carrefour, Mars, Gazprom, Mondelēz International, McDonald’s.

Od 2013 r. Modern-Expo wprowadza najlepsze praktyki światowe - Lean, Kaizen, Six Sigma - mające na celu wyeliminowanie wszystkich rodzajów strat i osiągnięcie optymalnej wydajnej produkcji.
Modern-Expo stanowi zespół wysoko wykwalifikowanych i ambitnych profesjonalistów. Firma ma ogromny potencjał intelektualny i produkcyjny, a ciągłe dążenie do doskonalenia jest filarem priorytetowym w drodze do tworzenia handlu przyszłości już dziś.

Go Modern!

 

 

Partner:

Grupa Kapitałowa Bakalland to niekwestionowany lider rynku w wielu kategoriach, generujący obroty w wysokości ponad 500 mln zł rocznie. Grupę Kapitałową Bakalland tworzą główne marki Bakalland i Delecta, które wytwarzają swoje produkty na terenie Polski. W nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Janowie Podlaskim, Włocławku, Łodzi i Osinie, odbywa się produkcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkty marek z portfolio Grupy dostępne są w Polsce oraz na wielu rynkach europejskich, a także zdobywają uznanie na innych kontynentach. Grupa Bakalland i wszystkie należące do niej marki wyróżnia się na rynku dzięki bogatej ofercie oraz najwyższej jakości, którą potwierdzają certyfikaty, nagrody i wyróżnienia zdobywane zarówno w konkursach branżowych, jak i konsumenckich.
www.bakalland.pl

 

 

Wystawcy:

https://www.ifco.com
IFCO jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych wielkokrotnego użytku dla produktów świeżych, obsługującym klientów w ponad 50 krajach. IFCO operuje pulą ponad 290 milionów PPWU (Plastikowych Pojemników Wielokrotnego Użytku) na skalę światową, które używane są do ponad 1.5 biliona transportów świeżych owoców i warzyw, mięsa, ryb, owoców morza, jaj, pieczywa oraz innych dóbr od producentów do sieci handlowych rocznie. Pojemniki IFCO zapewniają lepszą wydajność łańcucha dostaw produktów świeżych poprzez poprawę ochrony, jakości oraz świeżości dostarczanych dóbr oraz zmniejszanie kosztów, strat produktowych oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu do rozwiązań jednorazowych. IFCO należy do koncernu Brambles.

Batiste to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów oraz produktów do stylizacji włosów.

Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody, sprawiając, że włosy stają się czyste, miękkie, pachnące oraz zwiększają swoją objętość. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania – wystarczy spryskać włosy tuż u nasady a następnie wmasować produkt i ułożyć fryzurę. Batiste oferuje najszerszą gamę zapachów, wersje dostosowane do koloru włosów, ukrywające ślady siwizny i odrostów, zwiększające objętość oraz poręczne szampony w opakowania mini, które można przewozić w bagażu podręcznym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów marka Batiste wprowadziła na rynek ekskluzywną linię produktów do stylizacji włosów na sucho - Batiste Stylist. Dzięki specjalnie opracowanej formule Batiste Stylist pozwala na szybką i jak nigdy dotąd łatwą zmianę stylizacji każdej fryzury.

Zaletą produktów marki Batiste jest możliwość używania ich na sucho, co w znacznym stopniu skraca czas przygotowania każdej stylizacji fryzury.

Podobnie jak suche szampony, produkty do stylizacji nanosimy na suche włosy a następnie, zakręcamy, prostujemy, lub nadajemy im teksturę i objętość.

Keratyna, olej Inca Inchi oraz witamina E, którymi zostały wzbogacone produkty z nowej linii do stylizacji sprawią, że włosy zyskają wymarzony wygląd i jednocześnie pozostaną naturalne, lśniące i odżywione.

Podążając za modowymi trendami marka Batiste od lat uczestniczy jako partner i oficjalny kreator fryzur podczas najważniejszych imprez modowych organizowanych w Polsce i za granicą.
Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów Batiste na Polskę jest firma Ocean Trade Sp z o.o.

Więcej na www.batiste.pl

 

Luba sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się, polską firmą wyspecjalizowaną w produkcji chusteczek nawilżanych oraz nawilżanych papierów toaletowych.

Marki Luba, Buba Luba oraz Clean Project odpowiadają potrzebom współczesnych zabieganych kobiet i są ich sprzymierzeńcem w codziennej walce o czystość i higienę.

Wykorzystane w produktach receptury oparte są o łagodne i bezpieczne składniki oraz naturalne włókniny nowej generacji.

Bezpieczeństwo i jakość produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty BRC oraz GMP.

 

Schur Flexibles Poland istnieje na polskim rynku od 1991 r. Należy do grupy kapitałowej Schur Flexibles Group. Specjalizuje się w produkcji opakowań do branży spożywczej i higienicznej, z których na co dzień korzystają konsumenci na całym świecie. Firma dysponuje jednym z najlepiej wyposażonych laboratoriów w branży opakowaniowej, dzięki czemu produkowane opakowania są w pełni bezpieczne i odpowiednio dopasowane do potrzeb klientów. Rocznie przedsiębiorstwo wytwarza ponad 6 tys. ton opakowań foliowych.

 
 
ZOBACZ FILM 2017