Redakcja miesięcznika „Wiadomości Handlowe” od 11 lat organizuje prestiżowy plebiscyt Market Roku, który wyłania najlepsze sklepy spożywcze w Polsce. Co roku na łamach miesięcznika oraz na portalu wiadomoscihandlowe.pl pojawia się Kwestionariusz zgłoszeniowy, który wypełniają kandydaci. Rokrocznie konkursu zgłasza się kilkaset sklepów.
Nasi dziennikarze odwiedzają z aparatem i kamerą kilkadziesiąt najlepszych sklepów. Materiały zebrane podczas tych wizyt służą do zaprezentowania kandydatów na łamach kolejnych wydań „Wiadomości Handlowych” oraz w portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Ostatecznie zostaje wyłonionych 18 finalistów, których kandydatury, wraz ze szczegółowymi danymi ekonomicznymi oraz zdjęciami i filmami, trafiają pod obrady Jury. Jury składa się z ponad 30 fachowców: kluczowych menadżerów najważniejszych firm sektora FMCG, przedstawicieli instytutów badawczych oraz organizacji branżowych, a więc ludzi, którzy na co dzień pracują z handlem Poznaj skład JURY.

Głosowanie jest przeprowadzane podczas Kongresu Rynku FMCG, a wręczenie nagród odbywa się w czasie uroczystej finałowej gali, która co roku wieńczy konkurs. W tegorocznym Kongresie i weźmie w nim udział około 850 najważniejszych ludzi z sektora FMCG.

Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Market Roku 2018 na najlepsze sklepy spożywcze. Poniżej prezentujemy FINALISTÓW. Ten zaszczytny. tytuł będzie można zdobyć w trzech kategoriach:

ZWYCIĘZCA - Małoformatowy sklep spożywczy (do 200 mkw.)

Małoformatowy sklep spożywczy (do 200 mkw.)

ZWYCIĘZCA - Duży sklep spożywczy (251-500 mkw.)

Duży sklep spożywczy (251-500 mkw.)

ZWYCIĘZCA - Wielkopowierzchniowy sklep spożywczy (powyżej 500 mkw.)

Wielkopowierzchniowy sklep spożywczy (powyżej 500 mkw.)

ZOBACZ FILM 2017
close slider